Poprzedni artykuł: Masz spierzchnięte usta? Natychmiast wyrzuć te kosmetyki! Następny artykuł: Konkurs: aromatyczna jesień z Ziają!

Jak usunąć plamy już przy pierwszym praniu? Mamy na to świetny sposób!

Pielęgnacja,
Ariel pomoże w walce z uporczywymi plamami! Poznajcie niezawodną formułę „Shield Technology”!

Prosto z pracy, podróży biznesowej, przez codzienną komunikację miejską, do domu, opieki nad dziećmi, albo na wspólny obiad z przyjaciółmi czy wyjście z rodziną. Żyjemy bardzo dynamicznie. Wszechobecny pośpiech powoduje, że nasze ubrania codziennie narażone są na niekontrolowane ryzyko najróżniejszych plam w każdej z tych sytuacji. Intensywny tryb życia sprawia, że często wpadamy w rutynę, szukamy swoistych skrótów, które sprawiają, że nasze wybory stają się szybkie i łatwe. Dlatego też nasze umysły wykształciły mechanizmy, które posyłają nasze ulubione ubrania na dno szaf, ponieważ podświadomie wzbudzają one w nas obawę o ich zabrudzenie. W zamian fundujemy sobie kolejny tzw. „bezpieczny zestaw”.

To właśnie, dlatego Ariel opracował nową, lepszą formułę, która gwarantuje doskonałą skuteczność usuwania plam w pierwszym praniu. Czystość Twoich ubrań jest zagwarantowana, więc możesz odważyć się nosić wszystko, co zechcesz, kiedy masz na to ochotę, bez obaw o plamy.

Ariel gwarantuje czystość

Dzięki wykorzystaniu modelowania i symulacji technologicznej, Ariel może przewidzieć miliony rezultatów wywabiania różnych plam z różnego rodzaju tkanin. Korzystając z tych obserwacji, naukowcy technologii włókienniczych Ariela opracowali unikalną, najlepszą formułę Ariela, która jest w stanie określić optymalną ilość każdego pojedynczego składnika niezbędnego do usunięcia wielu rodzajów plam na wielu różnych rodzajach tkanin. Wykorzystując siłę, opatentowanego przez P&G, „Stain Fighting Complex”, czyli specjalnie opracowaną mieszankę składników, Ariel gwarantuje znakomite usunięcie plam już podczas pierwszego prania. Formuła „Shield Technology” zapobiega powstawaniu plam na skutek ponownego kontaktu tkaniny z zabrudzeniami obecnymi w wodzie podczas prania.

Po głębokim oczyszczeniu, eliminującym wszelkie zalegające plamy oraz osady, które mogą one pozostawić, składniki zapachowe są umieszczane na perfekcyjnie czystych ubraniach, potęgując ich uczucie świeżości i czystości, którą zapewnia im Ariel. Jakie produkty najlepiej wybrać?

Kapsułki Ariel 3w1

Skoncentrowany detergent, który świetnie czyści i oferuje doskonałe usuwanie plam w pierwszym praniu przez oczyszczanie włókien tkaniny, tak, aby usunąć wszystkie ślady plam, zarówno te widoczne, jak i niewidoczne. Ariel również chroni włókna tkanin przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń i szarzeniem ubrań, a jednocześnie otacza tkaniny wspaniałym zapachem czystości.

Płyn do prania Ariel

Używaj płynu do prania Ariel z jego unikalnym systemem wstępnej obróbki, by walczyć z uporczywymi plamami. Najpierw nalej trochę Ariela na plamę i zacznij delikatnie ją szorować używając nasadki szorującej – pomoże to przełamać strukturę plamy jeszcze przed umieszczeniem tkaniny w bębnie pralki. Następnie stosując rekomendacje dotyczące ilości dodawanego płynu umieszczone na opakowaniu, nalej odpowiednią ilość płynu Ariel do nasadki i umieść ją na wierzchu prania.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje