Poprzedni artykuł: Hit na zaskórniki zamknięte - to serum poradzi sobie z nimi w mgnieniu... Następny artykuł: Prawie tysiąc produktów w promocji... Na czym polega akcja 2+2 w Rossm...

Kendall Jenner pokazała swój ropny trądzik i zdradziła, jak udało się go wyleczyć

Kendall Jenner pierwszy raz otwarcie opowiedziała o swoich kłopotach z cerą i kompleksach. Zdradziła też, go pomogło jej odzyskać gładką cerę.

Kendall Jenner zdecydowała się na zaskakującą szczerość. Modelka przyznała się do kłopotów z cerą i zdradziła, jak udało jej się z nimi uporać. Kendall opowiedziała też, jak bolesne były dla niej krytyczne komentarze dotyczące jej cery, na które trafiła w sieci. W filmikach opublikowanych na YouTubie i Instagramie Jennerka zdecydowała się także pokazać swoje bardzo niekorzystne zdjęcia, na których dokładnie widać, w jak złym stanie była jej skóra.

Zobacz także: Lana Del Rey pokazała, jak maskuje trądzik! Jej patent jest zaskakujący...

Jak Kendall Jenner uporała się z trądzikiem?

W filmikach opublikowanych na YouTubie i na Instagramie młodsza siostra Kim Kardashian opowiedziała o przykrej sytuacji sprzed roku, kiedy została zaproszona na rozdanie Złotych Globów.

Byłam taka podekscytowana, bo nigdy wcześniej nie byłam na tej imprezie. Pamiętam, jak szykowałam się tamtego dnia, jak się malowałam... Na czerwonym dywanie czułam się naprawdę dobrze. Podobała mi się moja sukienka, moje włosy. Mój make-up był taki piękny! - wspomina Kendall. - A potem zajrzałam do internetu i zobaczyłam wszystkie te okropne rzeczy, które ludzie wypisywali o mnie i mojej skórze. Czułam się tak dobrze, że zupełnie zapomniałam, że mam złą cerę.

Faktycznie buzia Jenner była wtedy w nie najlepszym stanie. Broda i część policzków modelki pokryta była rozognionymi stanami zapalnymi, bliznami po krostkach, strupami i suchymi skórkami. Na szczęście oprócz internautów, którzy postanowili skrytykować lub obśmiać zmagającą się z trądzikiem Kendall, znalazło się też sporo takich, którzy udzielili jej wsparcia.

To było fajne, kiedy ludzie byli dla mnie tacy mili, empatyczni. To całkowicie odwróciło mój nastrój! Ale równocześnie chciałam, żeby trądzik zniknął - opowiada modelka. - Kiedy masz trądzik, to masz wrażenie, że nigdy się go nie pozbędziesz. Ale trądzik na pewno może się skończyć i na pewno jest na niego sposób.

Okazało się, że Kendall ze swoim problemami z cerą uporała się dzięki zestawowi Proactiv, któremu ładną cerę zawdzięcza również Justin Bieber. Jej idealna skóra to doskonała reklama dla tych popularnych w USA kosmetyków. I Jennerka faktycznie będzie je reklamować! Filmiki opublikowane na YouTubie i Instagramie zostały nagrane, by oficjalnie ogłosić, że Kendall Jenner została ambasadorką marki Proactiv.

Fot.: YouTube

Zobacz także: Nowy hit na trądzik! Bakuchiol zagrozi retinolowi. Znacie już ten składnik?

Kosmetyki, dzięki którym Kendall Jenner udało się wygrać z trądzikiem, nie są niestety oficjalnie dostępne w Polsce (choć wiele osób sprowadza je ze Stanów i sprzedaje np. na Allegro). Swoją skuteczność zawdzięczają one zawartości retinoidów. Dlatego chcąc pozbyć się kłopotów z cerą, należy szukać produktów na przykład z retinolem.

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 01:11

Zobacz także

Nasze propozycje