Poprzedni artykuł: Te kosmetyki koreańskiej marki pomogą ci wyleczyć trądzik! Następny artykuł: Żeby te kosmetyki zaczęły działać, musisz się pomęczyć!

Dzięki temu zabiegowi Khloe Kardashian ma idealną cerę!

Khloe Kardashian zdradziła, czemu zawdzięcza swoją idealną cerę. Zabieg jest podobno bezbolesny i nie ma żadnych skutków ubocznych...

Siostry Jenner-Kardashian to jedne z najlepiej wypielęgnowanych kobiet na świecie. Nie ma zabiegów, których by nie przetestowały, byleby tylko wyglądać lepiej i przedłużyć sobie młodość. Najbardziej widoczne efekty kosmetycznej i medycznej ingerencji są oczywiście widoczne u najmłodszej z klanu - Kylie Jenner. Jak niedawno pisaliśmy, specjaliści są przekonani, że Jennerka poprawiła sobie nie tylko usta... Jej starsza i zdecydowanie mniej znana siostra - Khloe - w kwestii urody, też nie polega całkowicie na łaskawości Matki Natury.

Fot.: Instagram

Gładka skóra i niewidoczne pory dzięki laserowi

Ostatnio Khloe Kardashian zdradziła, czemu zawdzięcza swoją piękną cerę z praktycznie niewidocznymi porami. Okazuje się, że 34-latka ma regularnie wykonywane "laser facial" (czyli laserowy zabieg na twarz). Zabieg, któremu Khloe poddaje się w jednej z klinik medycyny estetycznej w Los Angeles, jest tak delikatny, że nie wymaga znieczulenia, a skóra po nim nie jest ani podrażniona, ani zaczerwieniona (tak jak po zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego).

Klinika Skin Thesis, której klientką jest Khloe Kardashian nie chce ujawniać szczegółów swojego autorskiego zabiegu "laser facial", ale podejrzewamy, że jest do niego wykorzystywany laser Genesis marki Cutera. Genesis podnosi temperaturę naczyń krwionośnych oraz skóry właściwej pobudzając fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz zwężając rozszerzone ściany naczyń krwionośnych. W efekcie poprawia się struktura skóry, zmarszczki i pory stają się mniej widoczne, przebarwienia jaśnieją, a zaczerwienienia znikają.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Dzięki tym olejkom widoczne pory skóry i jej nieestetyczny połysk przestaną być twoim problemem!

Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt, należy wykonać 4-6 zabiegów laserem Genesis w odstępie dwóch tygodni. Koszt jednego zabiegu to około 600 zł.

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 04:58

Zobacz także

Nasze propozycje