Poprzedni artykuł: Dla marzycielek, uwodzicieli i zafascynowanych sztuką pop-artu… W Ross... Następny artykuł: Pachną, a jednocześnie pielęgnują i odświeżają. Te cudeńka będą hitem...

Naga prawda o Kim Kardashian - o tych zdjęciach mówią wszyscy! Idealne ciało celebrytki to iluzja...

Pielęgnacja,
,
, tagi: cellulit, metamorfozy gwiazd, kim kardashian
Ostatnie fotografie celebrytki obnażyły prawdę o jej rzekomo idealnym ciele - fani są zszokowani!

Kim Kardashian jest dumna ze swojego ciała - zwłaszcza z imponujących pośladków, z których uczyniła swój znak rozpoznawczy. Niejednokrotnie eksponowała je publicznie, udostępniając półnagie selfie oraz biorąc udział w odważnych sesjach zdjęciowych. Jednak ostatnie fotografie celebrytki zaszokowały jej fanów - okazuje się, że "idealna" figura wcale nie jest idealna a słynne pośladki Kim w rzeczywistości są... pokryte cellulitem.

Wystarczyła jedna niefortunna seria zdjęć wykonanych przez paparazzi, którzy przyłapali Kim na plaży w Meksyku, by jej starannie wypracowany wizerunek został nadszarpnięty. Celebrytka relaksowała się w skąpym bikini, które boleśnie obnażyło wszystkie niedoskonałości jej ciała. Widoczna na fotografiach "pofałdowana" pupa nie prezentuje się najlepiej, zwłaszcza jeśli wspomnimy głośną sesję do magazynu Paper. Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że w ruch poszła obróbka graficzna i to zaawansowana.

Dla przypomnienia, na okładce "Paper" Kim prezentowała się zupełnie inaczej:

Źródło zdjęcia: materiały prasowe

Fani spekulują, że być może zniekształcona sylwetka celebrytki jest skutkiem przybrania na wadze. Niezależnie od tego, jaka jest prawda, wygląda na to, że Kim raczej trudno będzie zatuszować tę "wpadkę" - zakładając, że jako taką ją postrzega. Cellulit sam w sobie nie jest niczym szokującym i nie stanowi powodu do wstydu, o czym coraz głośniej zaczyna mówić wiele kobiet. Problem w przypadku Kim polega na ostrym rozdźwięku pomiędzy wizerunkiem opartym na kulcie idealnego ciała, jaki kreuje a rzeczywistym stanem rzeczy. Czy mimo wszystko będzie próbowała nas jeszcze przekonać, że jej pośladki są perfekcyjnie gładkie?

Co sądzicie o tych zdjęciach? Czy Kim ma się czego "wstydzić"?

Zobacz też: Ten hitowy kosmetyk wywołuje histerię za granicą - wiemy, jak zrobić go sobie w domu za grosze ;)

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane kosmetyki ujędrniające z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 16:10

Zobacz także

Nasze propozycje