Poprzedni artykuł: Nie możesz używać dermorollera? Ice roller może być stosowany nawet pr... Następny artykuł: Siarka łagodzi łuszczycę i atopowe zapalenie skóry oraz leczy trądzik!

Kim Kardashian zdradza, jakiej pielęgnacji używa... jej 6-letnia córka

Kim wyznała, że North uwielbia używać tego jednego kosmetyku do pielęgnacji twarzy... tylko czy aby na to nie jest za wcześnie?

Kim Kardashian to królowa konturowania twarzy. Nic dziwnego, że jej córeczka North bardzo wcześnie zainteresowała się make-upem. Niestety, nie spodobało się to jej ojcu. Kanye West jednoznacznie wyznaczył granicę, że dopóki North nie będzie nastolatką, ma zakaz używania kosmetyków do makijażu. Mama znalazła wyjście z sytuacji, które zadowala obie strony i powoli wprowadza małą do świata kosmetyków. Mowa o produktach do pielęgnacji. Zdradziła, jakiemu kosmetykowi teraz jest wierna North. 

6-letnia North West używa maseczek w płachcie

Okazuje się, że 6-latka jest ogromną fanką maseczek w płachcie, a Kim Kardashian z dużym entuzjazmem dzieli się swoimi kosmetykami z North.

North bardzo spodobało się ostatnio stosowanie masek w płachcie - wyznała Kim w rozmowie z Allure.com

Kim przyznała także, że gdy dziewczynka zaprasza swoje koleżanki na wspólne nocowanie, Kim chętnie robi sobie maseczki wspólnie z nimi. Wątpi jednak w to, że dzieci doceniają walory pielęgnacyjne tego zabiegu. Zdecydowanie jest to dla nich forma zabawy i naśladowanie dorosłych.

Z jakiegoś powodu uważają, że jest to zabawne. Są też tym bardzo zafascynowane - mówi Kim Kardashian.

Mamy jednak pewne wątpliwości, co do używania przez dzieci maseczek w płachcie, nawet jeśli zachęcają kolorami i motywami zwierzątek. Niestety Kim nie podała, jakiej dokładnie używa jej córeczka. Skóra dziecka jednak jest bardzo cienka i delikatna, a mocne składniki aktywne mogą ją podrażniać i uczulać. O ile maseczka z aloesem czy ogórkiem raczej nie zrobi mu krzywdy, to taka z aktywnym węglem lub witaminą C już zdecydowanie tak. Mamy więc nadzieję, że celebrytka bacznie przygląda się składom maseczek w płachcie, które stosuje North.

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2019, 23:15

Nasze propozycje