Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Żel-krem Hydra Végétal od Yves Rocher! Następny artykuł: Dzięki tym kosmetykom poczujesz się w Sylwestra jak gwiazda - będziesz...

Śluz ślimaka i jad węża nie są już tak trendy w kosmetykach? Teraz Koreanki stawiają na tych 5 składników!

Wygląda na to, że śluz ślimaka i jad węża – jednoznacznie kojarzone z azjatycką pielęgnacją i coraz popularniejsze w Polsce – w samej Korei już nie są na topie. Charlotte Cho, uznawana przez miliony kobiet za autorytet w dziedzinie koreańskiej pielęgnacji, opublikowała na swoim blogu listę trendujących składników, które jej zdaniem będą w centrum uwagi w 2017 roku.

Koreańskie marki kosmetyczne przyzwyczaiły nas do niezwykłej różnorodności produktów, w których wykorzystywane są co i rusz nowe, interesujące składniki – często wręcz egzotyczne dla mieszkanek naszej części świata. Jednak trendy w tamtejszym przemyśle kosmetycznym zmieniają się na tyle szybko, że to, co jeszcze do niedawna było hitem, za kilka miesięcy może pójść w odstawkę.

Kilka dni temu Charlotte Cho, autorka popularnej książki „Sekrety urody Koreanek”, zamieściła na swoim blogu interesujący wpis, w którym przedstawiła pięć składników, mających szansę zdominować koreański rynek kosmetyczny w nadchodzącym roku. Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące – zobaczcie same!

Zobacz też: Jamsu – koreański sposób na matowy i trwały makijaż?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 01:19

Nasze propozycje