Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu antyperspirantu Rexona Maximum Protection! Następny artykuł: Rexona nigdy cię nie zawiedzie

Konferencja w BABOR BEAUTY SPA Institute & Shop już za nami!

Pielęgnacja, , tagi: babor
9 grudnia w warszawskim salonie Babor Beauty SPA Institute & Shop odbyła się konferencja prasowa prezentująca nowości w ofercie niemieckiej marki Babor - lidera na rynku kosmetycznym. Marta Wierzbicka, Laura Łącz, Ifi Ude, to tylko niektórzy goście specjalni, którym nowości marki szczególnie przypadły do gustu.
babor

Podczas spotkania w Babor Beauty SPA Institute & Shop goście mieli możliwość zapoznania się z serią Skinovage - Winter Protect Cream kremem przeznaczonym na zimę, nowościami od Doctora Babora, w tym peelingiem z kwasami owocowymi nowej generacji Detox Lipo Cleanser – innowacyjnym balsamem oczyszczającym, BOOST CELLULAR – dwufazowymi apmpułkami, z linii DOCTOR BABOR, które  łączą błyskawiczne działanie substancji czynnych zawartych w fazie wodnej oraz wartościową pielęgnację dzięki fazie oleistej, serię HSR - eksperta od zmarszczek, i na koniec super nowością BABOR REVERSIVE Supreme Glow anti-aging cream.

Gospodarze zadbali także o możliwość przetestowania przez zgromadzonych gości kosmetyków na własnej skórze. A o podniebienie zadbał Jakub Kaftański, kucharz biorący udział w programie Top Chef a od niedawna właściciel restauracji The Cool Cat na Powiślu.

babor

Instytut Babor Beauty SPA Institute & Shop istnieje od ponad 13 lat. W bogatej ofercie tego warszawskiego salonu znajdują się zabiegi SPA, depilacyjne, masaże oraz inne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, które zapewnią spokój umysłu równie istotny, jak odnowa biologiczna i relaks ciała.

W warszawskim Instytucie klienci mogą skonsultować się ze specjalistą z zakresu kosmetologii twarzy jak i ciała oraz zaopatrzyć się w produkty BABOR w wersji detalicznej, umożliwiające kontynuację pielęgnacji w domu.

- Kosmetyki powstają na skutek wyjątkowego połączenia najnowszych osiągnięć wiedzy ze skutecznymi naturalnymi substancjami czynnymi. Tym samym pozwalają one osiągnąć lepsze i trwalsze efekty – podkreśla Agnieszka Bronakowska.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 12:50

Zobacz także

Nasze propozycje