Poprzedni artykuł: Ten płyn micelarny poradzi sobie nawet z najbardziej wodoodpornym maki... Następny artykuł: Pijemy go jesienią, ale warto też... wetrzeć go w skórę

Brodacz czy gładko ogolony? Weź udział w konkursie i spraw, by Twój mężczyzna otrzymał wyjątkowy prezent

Pielęgnacja, , tagi: Braun, konkurs, Braun BT3040, trymer do zarostu
Nie ulega wątpliwości, że większość mężczyzn to gadżeciarze świetnie orientujący się w nowinkach technologicznych. Jeżeli Twój partner także zalicza się do tej grupy, weź udział w naszym konkursie i wygraj dla niego trymer Braun BT3040, który precyzyjnie zadba o jego zarost!

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, jaki styl zarostu preferujesz u mężczyzn - wystylizowaną brodę czy gładko ogoloną twarz, i uzasadnij swoją odpowiedź. Nagrodzimy te najciekawsze. 

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

3 x trymer Braun BT3040, który zapewnia maksymalną precyzję i pełną kontrolę nad zarostem

Poznaj idealny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny - trymer do zarostu Braun BT3040

Trymer do zarostu Braun BT3040 to urządzenie dedykowane precyzyjnej stylizacji zarostu i włosów. Trymer zadba o wszystkie podstawy wspaniałego wyglądu i pozwoli na uzyskanie efektów takich jak: kilkudniowy zarost, zarost krótki i średni, zarost długi, zaznaczenie konturów, a nawet… na stylizację włosów na głowie!

O wysoką precyzję działania dbają ultraostre ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, które gładko tną nawet długie i grube włosy.

W zestawie znajdują się dwie zdejmowane nasadki do przycinania krótkich i długich włosów, które gwarantują aż 39 ustawień długości od 1 do 20 mm. Wraz z precyzyjną podziałką obejmującą ustawienia długości w odstępach co 0,5 mm trymer do zarostu Braun zapewnia wyjątkową dokładność.

Trymer BT3040 w pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą. 8 godzin ładowania zapewnia aż 60 minut pracy urządzenia. Do zestawu dołączona została maszynka Gillette Fusion ProGlide.

Zobacz wideo i dowiedz się, jaki prezent najlepiej wybrać dla swojego mężczyzny!

 

Weź udział w konkursie!

Lista laureatów

1. Klaudia M., Starachowice

2. Magdalena K., Płock

3. Magdalena S., Białystok

 

materiał powstał we współpracy z marką Braun

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje