Poprzedni artykuł: Chlebowa sauna, termy, a może niezwykłe spa? Odwiedź Hotel Bania! Następny artykuł: Czy lampy do manicure hybrydowego mogą powodować raka?

Konkurs: wygraj nowoczesne urządzenie do depilacji Braun Silk-expert IPL i powitaj gładką skórę na długo!

Pielęgnacja, , tagi: Braun, konkurs, depilacja IPL
Masz dość walki z niechcianymi włoskami i myślisz nad zmianą sposobu depilacji? Jesień to idealny moment! Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 3 wyjątkowych urządzeń Braun Silk-expert IPL do trwałej depilacji IPL w domu!

KONKURS

Wygraj urządzenie do depilacji Silk-expert IPL od marki Braun!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś pozbyła się niechcianych włosków?

2. Wypełnij ankietę i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Długotrwała depilacja we własnym domu

Braun Silk-expert IPL to nowoczesne urządzenie z technologią SensoAdapt™ do trwałego usuwania niechcianych włosków. Z jego pomocą kobiety mogą bezpiecznie i skutecznie przeprowadzać zabieg trwałej depilacji w domowym zaciszu. Długotrwale gładka skóra jest teraz w zasięgu ręki bez wizyt w salonie kosmetycznym.

Bez ręcznego dopasowywania tabel kolorystycznych

W przeciwieństwie do innych urządzeń IPL, Braun Silk-expert z technologią SensoAdapt™ całkowicie eliminuje potrzebę ręcznego dobierania intensywności światła. Urządzenie samodzielnie bada skórę do 80 razy na sekundę i dostosowuje intensywność światła do jej kolorytu. Pozwala to na uniknięcie skomplikowanego procesu ręcznego dopasowywania tabel kolorystycznych, co jest wymagane przy innych urządzeniach! Bo przecież kolor skóry zmienia się w zależności od  części ciała!  

Skutecznie i szybko

Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt™ posiada najszybszą, dostępną technologię IPL na wysokim poziomie energetycznym, która błyska raz na 0.9-1.9 sekundy. Umożliwia to przeprowadzenie zabiegu usuwania włosków na nogach w tylko 8 minut. Ten praktycznie bezbolesny system do usuwania włosków może być stosowany zarówno na twarzy, jak i na całym ciele, dając kobietom możliwość depilacji różnych partii ciała jednocześnie.

Zostanie z Tobą na długo

300 000 błysków, które może wykonać Braun Silk-expert IPL zapewnia do  15 lat kompletnych zabiegów na ciało. W przypadku stosowania urządzenia  na wybrane partie ciała, liczba błysków starczy na jeszcze dłużysz okres. Co ważne, aby korzystać z urządzenia nie ma potrzeby wymieniania jego elementów ani stosowania dodatkowych żelów.

Bezpieczny dla wrażliwej skóry

Nowa, 3-stopniowa regulacja mocy urządzenia zapewnia większą kontrolę nad zabiegiem. Tryby ślizgu i precyzji łatwo dostosowują się do potrzeb różnych części ciała. Tryb ślizgu (tryb płynny) umożliwia szybki oraz skuteczny zabieg i jest zalecany do dużych powierzchni ciała, takich jak nogi i ramiona. Tryb precyzji (tryb punktowy) polecany jest do wrażliwych lub mniejszych i trudno dostępnych miejsc, takich jak bikini lub pachy.

Łatwy w obsłudze

Dzięki wbudowanemu kablowi zasilającemu, Braun Silk-expert IPL jest zawsze gotowy do użycia i może działać przy maksymalnej mocy bez przerw. Co więcej, Braun Silk-expert IPL jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnego szkolenia. Jest to kompaktowe, stylowe i ergonomicznie zaprojektowane urządzenie, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet, żyjących w ciągłym biegu.

Aplikacja mobilna, przypomni o zabiegu

Jeśli wiesz, że możesz zapomnieć o regularnych zabiegach, skorzystaj z bezpłatnej, dedykowanej urządzeniu aplikacji. Aplikacja obejmuje intuicyjny kalendarz, który ułatwi kontrolę wykonywanych zabiegów i analizę postępów – co przełoży się na doskonałe rezultaty zabiegów. Aplikacja umożliwi też zobaczenie sensora SensoAdapt™ w akcji.

Więcej o urządzeniu dowiesz się na stronie producenta.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje