Poprzedni artykuł: Dzięki tym patentom twoje stopy będą pachniały różami. Albo przynajmni... Następny artykuł: Rozstępy grożą każdej z nas! Sprawdź, co zrobić, żeby ich uniknąć

Wygraj smart depilator marki Braun! Mamy do rozdania aż 10 urządzeń!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, depilator, Braun, konkurs, pielęgnacja skóry
Gładka skóra aż do 4 tygodni? Smart rozwiązania, które ułatwiają depilację? Dzięki marce Braun to możliwe! Weź udział w konkursie i wygraj depilator Braun wyposażony w czujnik wspomagający proces depilacji!

Zastanawiasz się nad kupnem depilatora? A może ten używany przez ciebie dotychczas potrzebuje już wymiany na nowszy, lepszy model? Weź udział w naszym konkursie i zawalcz o innowacyjne urządzenie marki Braun!

KONKURS

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak prawidłowo przygotować skórę do depilacji depilatorem?

Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

Nagroda główna: 5 x depilator Silk-épil 9 Wet&Dry z technologią SensoSmart™

Nagroda II stopnia: 5 x depilator Silk-épil 5 Wet&Dry z technologią SensoSmart™

Zaawansowana pielęgnacja skóry z marką Braun

Nagroda główna, Braun Silk-épil 9, to  wodoodporny depilator wyposażony w inteligentny czujnik SensoSmart™, który kieruje depilacją, zapewniając odpowiednią siłę nacisku, żeby usunąć jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. Czerwona lampka sygnalizuje, że naciskasz zbyt mocno i sugeruje dostosowanie siły nacisku tak, aby uzyskać wydajniejsze efekty depilacji. Urządzenie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku – 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Zestaw zawiera aż 7 dodatków, jak np. nasadka z rolkami masującymi, głowica goląca i nasadka trymująca do okolic wrażliwych czy szczoteczka do twarzy.

Depilator Braun Silk-épil 5 to wodoodporny depilator wyposażony w inteligentny czujnik SensoSmart™, który kieruje depilacją, zapewniając odpowiednią siłę nacisku, żeby usunąć jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. Czerwona lampka sygnalizuje, że naciskasz zbyt mocno i sugeruje dostosowanie siły nacisku tak, aby uzyskać wydajniejsze efekty. Ten model depilatora wyposażono w nasadkę zaprojektowaną z myślą o początkujących użytkowniczkach. Produkt łączy dwa sposoby walki z niechcianym owłosieniem – goli i depiluje w jednym, dzięki czemu pozwala szybciej oswoić się z depilacją. Z każdym kolejnym użyciem Braun Silk-epil 5 skóra staje się piękniejsza i odczuwalnie gładsza. Końcowy efekt utrzymuje się aż do 4 tygodni. Depilator posiada uchwyt antypoślizgowy, który zapewnia kontrolę nad urządzeniem nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Weź udział w konkursie!

materiał powstał z udziałem marki Braun

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje