Poprzedni artykuł: Węgiel sposobem na białe zęby? Następny artykuł: To fakt! KFC po lakierach wypuszcza... krem przeciwsłoneczny o zapachu...

Konkurs Cleanic: Spakuj świeżość do torebki i wygraj wyjątkowe nagrody!

Pielęgnacja, , tagi: konkurs, Cleanic, chusteczki do higieny intymnej
Każda z Nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak cenne jest miejsce w kobiecej torebce. Tym bardziej, że wszystko co się w niej znajduje jest nam oczywiście „niezbędne”! Dlatego tak bardzo cenimy sobie wygodne produkty kosmetyczne, które zajmują niewiele przestrzeni.

Weekendowy wypad za miasto, podróż w nieznane czy też długi dzień w pracy. Niezależnie od tego
w jakiej sytuacji się znajdujesz, pragniesz czuć się komfortowo i… świeżo! Cleanic doskonale zdaje sobie z tego sprawę oraz wie, jak ważna jest w tym przypadku higiena miejsc intymnych. Dlatego też najnowsza propozycja marki to 4 warianty nawilżanych chusteczek: Super Comfort, Extra Fresh, Sensitive Care oraz Plus. Kobiece, przyjemne zapachy i ulepszone receptury oparte na kwasie mlekowym to tylko nieliczne z zalet, niezwykle delikatnych i skutecznie oczyszczających chusteczek Cleanic przeznaczonych do higieny intymnej.

Weź udział w naszym konkursie! Masz szanse zdobyć pakiety niezwykle praktycznych produktów od marki Cleanic. W każdym z nich znajdziesz nie tylko nowości do higieny intymnej, ale również chusteczki odświeżające do rąk i ciała, chłodzące czy perfumowane dla wielbicielek kwiatowo-owocowej świeżości. Jest więc o co powalczyć!

KONKURS

Spakuj świeżość do torebki i wygraj wspaniałe nagrody!

1. Wykonaj zadanie konkursowe i w kilku zdaniach opisz, gdzie byś się wybrała: 

Chusteczki nawilżane do higieny intymnej Cleanic sprawiają, że czujesz się świeżo
i komfortowo w każdej sytuacji. Wygrywasz zestaw Cleanic, pakujesz torebkę i wyruszasz na/do…..

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

Nagroda główna

Modna torba  w marynarskim stylu wypełniona produktami marki Cleanic

Nagrody dodatkowe

15 x zestaw produktów marki Cleanic

Nowe receptury, skuteczność działania

Ulepszone chusteczki do higieny intymnej Cleanic są dostępne w poręcznych i dyskretnych opakowaniach o niezwykle kobiecej szacie graficznej. W serii znajdziemy opakowania zawierające 20 chusteczek Cleanic, jak również mniejsze formaty wariantów: Super Comfort, Extra Fresh i Sensitive Care, mieszczące 10 sztuk, idealne do torebki czy plecaka. Nie ma skuteczniejszej i wygodniejszej ochrony poza domem!

W serii dostępne są:

  • chusteczki Super Comfort z łagodzącym ekstraktem z rumianku,
  • chusteczki Extra Fresh z działającymi nawilżająco alantoiną i pantenolem,
  • chusteczki Sensitive Care z delikatną formułą myjącą wzbogaconą pantenolem,
  • absolutna nowość – chusteczki Plus dla kobiet ze skłonnością do infekcji bakteryjnych i grzybiczych, zawierające specjalną przeciwdrobnoustrojową substancję Dermosoft® Decalact oraz antyseptyczny ekstrakt z żurawiny

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje