Poprzedni artykuł: Jak opóźnić pojawianie oznak starzenia? Jest na to sposób! Następny artykuł: Mamy przepis na domowy krem do depilacji. Nie podrażnia skóry!

Weź udział w konkursie i wygraj trymer dla Twojego mężczyzny od marki Philips!

Pielęgnacja, , tagi: Philips, konkurs, trymer do brody, trymer Philips
Szukasz idealnego prezentu dla swojego mężczyzny? A może toczysz wojny o porządek w łazience, a stylizowanie zarostu Twojego mężczyzny i malutkie, ciężkie do wyłapania włoski doprowadzają Cię do szału? W takim razie mamy dla Ciebie coś super: innowacyjny trymer marki Philips!

KONKURS

Zrób swojemu mężczyźnie (i przy okazji sobie!) wspaniały prezent i wygraj dla Niego trymer Philips BT7210!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Którą stylizację przedstawioną w trendbooku Akdemii Stylizacji Zarostu zaproponowałabyś swojemu mężczyźnie? Uzasadnij również, dlaczego właśnie Ty miałabyś wygrać trymer marki Philips dla Twojego mężczyzny?

2. Dodatkowo napisz, na jaką szczególną okazję chciałabyś podarować mu trymer Philips BT7210

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem

Nagrody:

5 x trymer Philips BT7210

 

Tryner Philips ma bardzo wiele zalet, dzięki którym Twój mężczyzna go pokocha! Stylizacja nim jest prostsza dzięki innowacyjnemu systemowi lift&trim, który unosi włoski i kieruje je wprost na podwójne ostrza ze stali szlachetnej, umożliwiając uzyskanie równego zarostu lub przycięcie za jednym pociągnięciem! Twój mężczyzna z pewnością doceni również fakt, że trwałe, stalowe ostrza są podwójnie ostrzone z myślą o długotrwałej pracy i ścinaniu nawet gęstych włosów. Ostrza delikatnie ocierają się o siebie, dzięki czemu same ostrzą się podczas przycinania!

Dokładność i precyzja

Trymer BT7210 posiada 20 blokowanych ustawień długości. Preferowaną długość przycinania wybiera się, obracając kółko ustawień długości na uchwycie do momentu wyświetlenia żądanej wartości od 0,5 do 10 mm z dokładnością do 0,5mm. Wybrana długość zostanie zablokowana, co zapewni doskonałe, równomierne przycięcie. Po zakończeniu przycinania na trymer można nałożyć też precyzyjną nasadkę, aby wykończyć stylizację, dopracować detale i krawędzie, dotrzeć do trudnodostępnych miejsc lub przyciąć wąsy. Jeśli chcesz nakłonić swojego mężczyznę do eksperymentów, pobierz trendbooka Akademii Stylizacji Zarostu i znajdź tam odpowiednie dla Was inspiracje.

Czystość i wygoda

Trymer jest też łatwy w utrzymaniu w czystości. Aby zagwarantować długotrwałą skuteczność urządzenia, po zakończeniu przycinania wystarczy spłukać ostrza i nasadkę pod bieżącą wodą, opróżnić komorę, w której gromadzą się przycinane włoski i wymieść pozostałe włosy dołączoną szczoteczką do czyszczenia.

Ponadto trymer BT7210 został zaprojektowany z myślą o zasilaniu akumulatorowym i sieciowym. Wskaźnik akumulatora pokazuje poziom naładowania trymera podczas użytkowania lub ładowania oraz sygnalizuje, kiedy należy go podłączyć. Godzina ładowania wystarczy na 75 minut działania bezprzewodowego, a zawsze można też używać trymera podczas jego ładowania.

Stylizacje z trymerem BT7210 dają pewność równomiernego przycinania, ale i czystszej łazienki. 

Zapraszamy do udziału w konkursie i powodzenia!

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz TUTAJ

Zachęcamy do zapoznania się z trendbookiem!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 07:26

Zobacz także

Nasze propozycje