Poprzedni artykuł: Mania testowania: skąd brać próbki kosmetyków? Zdradzamy 5 prostych sp... Następny artykuł: Smaczny sposób na trądzik - wystarczy, że będziesz TO piła dwa razy dz...

Konkurs! Wygraj innowacyjne urządzenie do domowej depilacji światłem od marki Philips!

Pielęgnacja, , tagi: Philips, depilacja, konkurs, philips lumea prestige
Chcesz cieszyć się gładką skórą na długo, bez bólu i podrażnień? Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 urządzeń Philips Lumea Prestige, które zapobiega odrastaniu niechcianych włosków nawet do 8 tygodni!

KONKURS

Wygraj urządzenie Philips Lumea Prestige!

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Obejrzyj film, który znajdziesz nad formularzem zgłoszeniowym, i napisz, do ilu % można zredukować ilość owłosienia po zaledwie 3 miesiącach stosowania Philips Lumea Prestige, oraz wymień 5 rzeczy, za które pokochasz Philips Lumea Prestige.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

3 x Philips Lumea Prestige

Poznaj innowacyjną, bezpieczną i bezbolesną metodę depilacji z Philips Lumea Prestige

Philips Lumea Prestige wykorzystuje nowatorską technologię intensywnego światła pulsacyjnego (IPL), aby przerwać naturalny cykl odrastania włosów. Delikatne impulsy światła stosowane regularnie pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry nawet do 8 tygodni!

Nowa Lumea Prestige jest łatwa i bezpieczna w obsłudze. Urządzenie posiada wyjątkowe, specjalnie wyprofilowane nasadki stworzone w celu uzyskania optymalnych efektów na różnych obszarach ciała. Nasadki zapewniają pełną swobodę i wygodę zabiegów, umożliwiając laserową depilację twarzy, nóg, pach, brzucha, ramion i okolic bikini.

Dodatkowo, depilator wyposażono w czujnik SmartSkin, który rozpoznaje kolor skóry i doradza właściwy poziom intensywności zabiegu. Jeżeli sugerowany poziom powoduje dyskomfort, Philips Lumea Prestige daje również możliwość przejścia na tryb manualnego doboru intensywności światła. 

Lumea Prestige to jedyne urządzenie IPL na rynku, które działa zarówno na zasilaniu akumulatorowym, jak i po podłączeniu do kabla sieciowego.

Chcesz zostać jego szczęśliwą posiadaczką?

Weź udział w konkursie!

Obejrzyj poniższy film i odpowiedz na pytania:

Zbieranie zgłoszeń będzie trwało od 17.05.2017 do 28.05.2017.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje