Poprzedni artykuł: 4 rady, które pomogą przetrwać upały! Następny artykuł: Zobacz, jak Wizażanki oceniły Płyny micelarne 3 w 1 od Garniera!

Remington ogłasza: czas na gładkość trwa nadal!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, depilacja woskiem, depilacja bikini, remington, fotodepilacja, wosk do depilacji
Marzysz o gładkiej i delikatnej skórze pozbawionej zbędnych włosów? Chcesz mieć więcej wolnego czasu? Te marzenia wciąż mogą się spełnić! Jeśli przegapiłaś poprzedni konkurs Remington, teraz masz okazję, by to naprawić - wystarczy, że weźmiesz udział w jego nowej odsłonie! Tym razem możesz wygrać nie tylko urządzenie do fotodepilacji i-Light Pro, ale także wymarzony wakacyjny wyjazd!

kobieta na plaży

i-Light PRO & i-Light Prestige

Niezawodne urządzenia do fotodepilacji! Pozbędziesz się niechcianego owłosienia na dłużej i to w domowym zaciszu. Koniec z zacięciami, podrażnioną skórą i odrastającymi włosami. Teraz możesz się cieszyć gładką skórą bez przerwy! i-Light PRO & i-Light Prestige stworzone zostały przy ścisłej współpracy ze światowej sławy dermatolog dr Barbarą Kubicką, dlatego gwarantują Ci bezpieczeństwo. Urządzenia działają przy wykorzystaniu technologii IPL (Intense Pulse Light), która stosowana jest w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Teraz nie musisz już tracić czasu i pieniędzy na męczące zabiegi. Usiądź wygodnie u siebie w domu i daj się ponieść fotodepilacyjnemu szaleństwu.

i-light prestige

Jak mogę go zdobyć?

Weź udział w konkursie „Czas na gładkość”! Używając aplikacji sprawdź, ile czasu zyskujesz goląc poszczególne obszary ciała urządzeniem i-Light. Napisz na co przeznaczysz zyskany czas i wygraj WAKACYJNY WYJAZD MARZEŃ oraz zestaw dla gładkiej skóry: i-Light + strój kąpielowy! Idealny zestaw na lato. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Który i-Light jest dla mnie?

i-Light PRO posiada dodatkową nakładkę, dzięki której pozbędziesz się niechcianego owłosienia z twarzy. i-Light Prestige z kolei poza nakładką do twarzy posiada także mniejszą – do okolic bikini, a okienko świetle podstawowej głowicy jest większe o 50% od poprzednich modeli. Oba urządzenia wyposażone są w żarówkę kwarcową i posiadają gwarancję na dwa lata – którą możesz przedłużyć o kolejny rok rejestrując swoje urządzenie na stronie internetowej Remington. To pewna inwestycja na wiele lat. Wyobrażasz sobie zrezygnować z gorącego wosku i bolesnych depilatorów? Teraz jest to zupełnie możliwe. Brzmi jak marzenie, prawda?

remington fotodepilator

Co zyskuję dzięki i-Light?

RADOŚĆ
Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne, a gładka skóra staje się codziennością!

PIENIĄDZE
Nie musisz już wydawać swoich oszczędności na profesjonalne zabiegi kosmetyczne, ani skomplikowane przyrządy do golenia. Z naszym urządzeniem możesz zaoszczędzić tak wiele!

CZAS
Dzięki technologii multiflash możesz wydepilować większy obszar skóry w krótszym czasie. Powtarzając zabiegi regularnie otrzymasz długotrwały efekt i będziesz mogła zapomnieć o niewygodnym, codziennym goleniu, jakie do tej pory musiałaś znosić!

Sprawdź szczegółowe informacje o i-Light PRO oraz i-Light Prestige oraz odwiedź stronę Remington Polska na Facebooku.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje