Poprzedni artykuł: Sprawdzone sposoby na biały uśmiech Następny artykuł: Mała tubka, wielka sprawa - dekady innowacyjnych badań nad pastą do zę...

Konkurs: Wygraj inteligentną szczoteczkę soniczną DiamondClean Smart!

Koniec z wątpliwościami dotyczącymi poprawności higieny jamy ustnej! Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 4 szczoteczek DiamondClean Smart, które łączą w sobie skuteczność technologii sonicznej z technologią SmartSensor oraz bezpłatną aplikacją Philips Sonicare.

KONKURS

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Na czym polega fenomen technologii sonicznej, którą zastosowano w szczoteczce Philips Sonicare DiamondClean Smart? Nagrodzimy najbardziej merytoryczne odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

4 x szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart

Poznaj Philips Sonicare DiamondClean Smart

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart zapewnia perfekcyjne efekty szczotkowania, gdyż usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, eliminuje o 100% więcej przebarwień w zaledwie 3 dni i sprawia, że dziąsła są nawet 7 razy zdrowsze już po 2 tygodniach stosowania.

Dołączone do szczoteczki główki Premium w technologii adaptacyjnej dopasowują się do kształtu zębów i dziąseł, co pozwala na bardzo dokładne czyszczenie. Główka Premium Plaque Control usuwa płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach, Premium Gum Care została zaprojektowana tak, by docierać w głąb jamy ustnej aż po zęby trzonowe i dbać o zdrowie dziąseł, a Premium White pozbywa się przebarwień, wybiela i poleruje zęby. Dodatkowo, dostępna jest główka TongueCare+do czyszczenia języka, która usuwa bakterie powodujące nieświeży oddech.

Philips Sonicare DiamondClean Smart to nie tylko zaawansowana technologia soniczna, ale także technologia SmartSensor oraz bezpłatna aplikacja Philips Sonicare. W uchwycie szczoteczki wbudowane są trzy inteligentne czujniki, dostarczające informacji zwrotnych na temat techniki szczotkowania. Czujnik lokalizacji informuje o miejscach, w których zęby szczotkowane były zbyt krótko lub zbyt długo, czujnik ścierania ostrzega, jeżeli szczotkowanie jest zbyt intensywne, a czujnik nacisku kontroluje siłę nacisku, z jaką myjesz zęby. 

Inteligentna szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart wyposażona jest również w czasomierz SmartTimer, który dba o to, by w każdej strefie jamy ustnej zęby były szczotkowane tyle czasu, ile zalecają dentyści, a także BrushPacer, informujący kiedy należy przejść do szczotkowania kolejnego obszaru jamy ustnej.

 

Lista laureatów

1. Aleksandra S., Tarnów

2. Aneta Ch., Jaroty

3. Martyna Ch., Brzostowa Góra

4. Maria N., Łódź

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje