Poprzedni artykuł: Zwalczają cellulit, wygładzają skórę i pięknie pachną - musisz wypróbo... Następny artykuł: Premiera książki dr Ambroziaka! Słynnym lekarz zdradził nam, czego uni...

Konkurs! Odkryj Neem Guru i pokonaj trądzik!

Pielęgnacja, , tagi: konkurs, Himalaya Herbals, pielęgnacja skóry, walka z trądzikiem
Szczęśliwe te, które nigdy nie borykały się z uporczywym trądzikiem! Emocje, które mu towarzyszą, odwołane randki, kilogramy makijażu… chyba wszystkie wolałybyście tego uniknąć? Na szczęście droga do zapomnienia o tym jest prostsza, niż sądziłyście! Macie też szanse nie tylko pozbyć się trądziku, ale przy okazji zgarnąć nowiutkiego, jeszcze ciepłego iPhone 7!

Po pierwsze pryszcze to nie koniec świata. Po drugie, na wszystko jest sposób. Sposób, jak się okazuje, znany ludzkości od ponad 4000 lat.

Odpowiedzią jest drzewo Neem, w Polsce znane jako miodla indyjska, nie bez powodu nazywane również „rośliną obiecaną”. Roślina ta znana jest medycynie od stuleci ze względu na szeroką paletę właściwości leczniczych. Można je wymieniać niemal bez końca, ponieważ każda jej część kryje w sobie prawdziwe bogactwo natury. Skupmy się jednak na naszym problemie – przestrasznym trądziku! 

Niezwykle silne właściwości oczyszczające i antybakteryjne Neem są kluczem do pokonania trądziku i wyprysków, a także ich nawrotów.  Olej, który uzyskuje się z „rośliny obiecanej” ma silne działanie antybakteryjne, chroni skórę i zapobiega jej starzeniu oraz pozostawia ją nawilżoną i miękką. Brzmi jak wygrana w kumulacji na loterii, prawda? A jednak to możliwe. Na dodatek nie musicie biegać po bezkresach Azji, by ją zdobyć.

Himalaya Herbals przygotowała na bazie tej cudownej rośliny specjalną linię kosmetyków – NEEM GURU. Składają się na nią pianka i żel do twarzy stosowane na co dzień oraz peeling imaseczka, których używacie tylko raz w tygodniu. Moc drzewa NEEM w połączeniu z morelą i kurkumą pozwoli Wam zapomnieć o prześladujących Was wypryskach i niedoskonałościach i cieszyć się każdą chwilą. Także głowa do góry, nie dajcie się pryszczom i bądźcie sobą!

KONKURS

Na dobry początek weźcie udział w konkursie, na złość pryszczom!

Wystarczy, że nakręcicie film, na którym pokażecie, w jaki sposób zadbana cera pozwala Wam cieszyć się każdym dniem!

Do zgarnięcia 2 iPhone’y 7, do dzieła!

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: http://odkryjneemguru.pl/konkurs/zasady

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje