Poprzedni artykuł: Odmładza skórę o kilka lat - nic dziwnego, że ten kosmetyk sprzedaje s... Następny artykuł: Ta kobieta pozbyła się rozstępów w dwa tygodnie. Jak to zrobiła?

Wygraj idealny zapach dla swojego mężczyzny!

Pielęgnacja, , tagi: perfumy, konkurs, Antonio Banderas
Chcesz sprawić przyjemność swojemu partnerowi? Weź udział w konkursie i wygraj dla niego perfumy inspirowane samym Antonio Banderasem!

Dla Antonio Banderasa perfumy są swego rodzaju interpretacją natury, także natury ludzkiej, która jest, jak mówi aktor: „najbardziej złożona, najtrudniejsza do zrozumienia i… najpiękniejsza”.

Wszystkie dobrze wiemy, że Banderas posiada naturalną zdolność uwodzenia. Inteligentny, obdarzony charyzmą i świetnym poczuciem humoru zawsze cieszył się ogromnym powodzeniem u kobiet! Motywem przewodnim zapachów sygnowanych jego nazwiskiem jest… pociągająca tajemnica. Każdy z zapachów w linii odzwierciedla inne, nieznane szerszej publiczności oblicze aktora.

Co wyróżnia zapach The Secret Temptation?

Intensywny i uwodzicielski – tak w skrócie opisać można The Secret Temptation – najnowszy zapach z kolekcji Antonio Banderasa. Nuta głowy to powiew świeżości – cytrusy przeplatają się tu z przyprawami korzennymi, które tworzą aurę tajemniczości. Nuta serca łączy w sobie kwiaty i nuty aromatyczne, których zapach uzależnia. Nuta głębi wzbogaca kompozycję wanilią, piżmem oraz nutami drzewnymi.

Zapach dostępny jest tylko w drogeriach Rossmann.

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, czym najbardziej imponuje ci Antonio Banderas.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

24 x The Secret Temptation

 

Weź udział w konkursie!

Poznaj pozostałe zapachy Antonio Banderasa 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje