Poprzedni artykuł: Czy stary krem z filtrem nadal nadaje się do użycia? Sprawdź, zanim ku... Następny artykuł: Nie chcesz wyrzucać resztki wina? Zrób sobie złuszczający zabieg na tw...

Wygraj 1 z 5 zestawów Rapid White i przywitaj wiosnę śnieżnobiałym uśmiechem!

Pielęgnacja, , tagi: higiena jamy ustnej, wybielanie zębów, konkurs, zdrowe zęby, Rapid White
Początek wiosny to często okazja do zmian związanych z naszym wyglądem i stylem życia. Jeżeli tak jak większość kobiet planujesz metamorfozę, pomyśl także o swoim uśmiechu. W zadbaniu o zęby pomogą ci produkty Rapid White, które możesz teraz wygrać w naszym konkursie!

KONKURS

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jakie zmiany zamierzasz wprowadzić do swojego życia wraz z początkiem wiosny?

Zainspiruj nas! Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

5 x zestaw Rapid White (System wybielający Rapid White + Pasta wybielająca Rapid White + Płyn do płukania jamy ustnej Rapid White Extend-a-White)

Poznaj produkty Rapid White

1. System wybielający Rapid White

System wybielający Rapid White to produkt inspirowany metodami rozjaśniania zębów, które wykorzystywane są w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Stosowany regularnie przez 7 dni prowadzi do widocznego wybielenia zębów – nawet o 4 odcienie!

2. Pasta wybielająca Rapid White

Pasta wybielająca Rapid White kompleksowo dba o higienę jamy ustnej, a dzięki innowacyjnej technologii „Optical Whitening” umożliwia dodatkowo uzyskanie efektu specjalistycznego wybielania – zęby są bielsze nawet o 1,5 tonu już po pierwszym szczotkowaniu! Oprócz tego, pasta skutecznie usuwa cząsteczki brudu i zapobiega przebarwieniom powstającym w wyniku jedzenia czy picia. Jej regularne stosowanie chroni także zęby przed kamieniem oraz próchnicą.

3. Płyn do płukania jamy ustnej Rapid White Extend-a-White

Codzienne stosowanie Płynu do płukania jamy ustnej marki Rapid White zapobiega powstawaniu przebarwień, pozwalając jednocześnie zachować biel zębów. Produkt polecany jest szczególnie do stosowania zaraz po zabiegu wybielania – zarówno sposobami domowymi, jak i u stomatologa.

 

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

artykuł powstał z udziałem marki Rapid White

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje