Poprzedni artykuł: Test Wizażanek zakończony! Aż 99% dziewczyn uznało, że maszynka Hydro... Następny artykuł: TEST redakcji: jedwab do ciała, który zakrywa przebarwienia i pajączki

Weź udział w konkursie i teście! Zostań ekspertką marki Braun!

Współczesne życie sprawia, że często brakuje Ci czasu, aby odpowiednio o siebie zadbać? Wiemy, jak temu zaradzić! Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedno z 6 innowacyjnych urządzeń pielęgnacyjnych od marki Braun, dzięki któremu Twoja skóra będzie zawsze gładka i promienna, a Ty pozostaniesz w grze!

KONKURS 

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, jaki jest Twój sposób na „pozostanie w grze” w ciągu dnia. Zainspiruj nas! Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

2. Napisz, jaki jest Twój naturalny kolor włosów. 

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

2 x Braun FaceSpa

2 x Braun Silk-épil 9 SkinSpa

2 x Braun Silk-expert

Poznaj nowe urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała od marki Braun

Braun FaceSpa to pierwsze na świecie urządzenie do depilacji, oczyszczania i witalizacji skóry twarzy, które gwarantuje pełną kontrolę zabiegów pielęgnacyjnych. Nowość od marki Braun usuwa włoski wraz z cebulkami, pozwalając zachować jedwabistą gładkość skóry nawet do kilku tygodni. Depilator w każdej chwili zamienić można w szczoteczkę do oczyszczania twarzy, która pozostawia skórę odświeżoną i przyczynia się do poprawy jej wyglądu. W zestawie Braun FaceSpa znalazła się także witalizująca nasadka masująca. Setki mikrowibracji stymulują krążenie krwi i widoczny sposób odżywiają skórę.

Braun Silk-épil 9 SkinSpa to nowoczesne urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy i ciała, które łączy w sobie trzy funkcje – depilację, oczyszczanie i intensywny masaż. Depilator pozwala pozbyć się niechcianych włosków aż do 4 tygodni. Do zestawu dołączone zostały dwie szczotki: szczotka do głębokiego peelingu, która eliminuje problem wzrastających włosków i szczotka do delikatnego peelingu, wyraźnie poprawiająca stan skóry. Dodatkowo, znajdziemy w nim nasadkę masującą do ciała, która poprawia krążenie krwi, ujędrnia, wygładza i poprawia koloryt skóry. W zestawie nie zabrakło także szczoteczki do oczyszczania twarzy. 

Braun Silk-expert IPL to jedyny depilator na świecie wykorzystujący unikalną technologię SensoAdapt™, która rozpoznaje odcień skóry i pozwala wybrać odpowiedni poziom intensywności zabiegu. Impulsy światła w bezpieczny sposób usuwają włoski i znacząco spowalniają ich odrastanie. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o kobietach żyjących w ciągłym biegu, aby mogły się one cieszyć pożądanymi efektami w krótkim czasie.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje