Poprzedni artykuł: Szok! Czarna wybielająca pasta do zębów Black Is White Curaprox! Następny artykuł: Mezoterapia - walczymy z cellulitem!

HOT: tontouring - nowy trend w konturowaniu twarzy!

Ostatnio moda na konturowanie twarzy przeżywa odrodzenie. Po kultowej metodzie Kim Kardashian i strobingu przyszedł czas na tontouring, czyli konturowanie twarzy samoopalaczem! Sprawdź na czym polega ta technika i jak prawidłowo ją wykonać!

Tontouring

Źródło zdjęcia: www.dailymail.co.uk

Co to jest tontouring?

Po klasycznym konturowaniu twarzy oraz strobingu, czyli konturowaniu rozświetlaczem, przyszedł czas na tontouring. Inicjatorką tej metody jest Marissa Carter, która na portalu DailyMail pokazała krok po kroku, jak wykonturować twarz samoopalaczem. 

Jak wykonać tontouring?

Do wymodelowania twarzy nie będzie już potrzebna paletka do konturowania i bronzer. Nowa metoda konturowania polega na cieniowaniu twarzy samoopalaczem. Nakładaj go precyzyjnym, krótkim i płaskim pędzlem do konturowania, w te same miejsca co klasyczny bronzer - na skronie i pod kością policzkową. Aby dodatkowo wymodelować twarz możesz nanieść samoopalacz na szczyt i boki nosa oraz na podbródek i żuchwę. Jeśli dobrze nałożysz i rozetrzesz samoopalacz uzyskasz naturalne cieniowanie twarzy. Wielkim plusem tej metody jest oszczędność czasu. Za sprawą tontouring nie musisz konturować twarzy codziennie, wystarczy raz w tygodniu!

Jakie są wady konturowania samoopalaczem?

Samoopalacz ma to do siebie, że lubi zostawiać plamy. Jego nieumiejętne nałożenie może spowodować pojawienie się nieestetycznych zacieków, które ciężko szybko usunąć. Produkt najlepiej aplikować stopniowo pędzelkiem i rozcierać delikatnie palcami. Ważne jest dobranie odpowiedniego kosmetyku brązującego, który nie uczuli i nie zapcha porów. Nie wiesz jaki samoopalacz wybrać? Zobacz ranking najlepszych samoopalaczy w KWC.

Co sądzisz o tontouringu? Przetestujesz nową metodę konturowania?

Zobacz też jak wykonturować twarz kredkami

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 12:05

Zobacz także

Nasze propozycje