Poprzedni artykuł: Krem na bazie twojej... krwi. I działanie, i cena robią wrażenie Następny artykuł: Jesteś uzależniona od pomadki ochronnej? To może być oznaka choroby...

„Pytanie na Śniadanie” znów zaskoczyło! Z makijażu nie skorzystałyśmy, ale TO chcemy:)

Pielęgnacja, , tagi: maseczki na twarz
Za to jesteśmy nawet w stanie wybaczyć „Pytanie na Śniadanie” ostatnią wpadkę makijażową :). Te urocze maseczki to jedne z najbardziej rozchwytywanych w ostatnim czasie urodowych produktów.

O słynnym makijażu na Sylwestra w „Pytaniu na śniadanie" mówiła cała Polska. Śniadaniówka postanowiła chyba iść za ciosem i pokazała kolejną zabawna prezentację. Ale tym razem to urodowy gadżet, ktory kochamy:)

Pokochała je też między innymi królowa DIY Red Lipstick Monster, która pokazała, jak samodzielnie w domu możemy przygotować tak zwaną sheet mask, czyli maseczkę w płachcie. Ale my i tak bardziej kochamy te, które po nałożeniu na twarz pozwalają nam przybrać postać zwierzaka. W porannym programie TVP2 „Pytanie na Śniadanie” właśnie takie maseczki z humorem mogliśmy zobaczyć.

Zobacz także: Makijażowa wpadka w „Pytanie na Śniadanie”

Na modelce zaprezentowano między innymi kocią maseczkę, która wygląda naprawdę uroczo :).

Zastanawiasz się, gdzie można taką kupić? Przy odrobinie szczęścia uda Ci się ją znaleźć w sklepach TKMaxx. Znacznie większy wybór będziesz miała w sklepie internetowym skin79-sklep.pl. To właśnie tutaj możesz wybrać, w jakiego zwierzaka chcesz się choć na chwilę zmienić. Masz do wyboru małpę, pandę, kota. Dodatkowo możesz stać się również arbuzową lub arbuzową dziewczyną.

Każda z tych maseczek idealnie przylega do twarzy i ma unikalny skład. Dzięki temu możesz je dopasować do potrzeb skóry. Ich cena nie jest wyższa niż 20 zł, a można je obecnie kupić w promocji za 15 zł. Do tego trzeba oczywiście doliczyć koszty dostawy. Warto zatem zrobić nieco większe zamówienie. 

Skusicie się na jedną z nich? :)

Zdjęcie główne: Własne

Zdjęcie w artykule: Materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 16:19

Zobacz także

Nasze propozycje