Poprzedni artykuł: Wypadanie, przerzedzanie, łojotok, łupież... Twoje włosy chcą Ci coś p... Następny artykuł: 10 największych błędów w pielęgnacji skóry - na pewno popełniasz choć...

Kosmetyczne kalendarze adwentowe 2016 – chcemy mieć je wszystkie!

Już za dwa tygodnie zacznie się Adwent i wielkie odliczanie do Świąt – z tej okazji znane marki, jak co roku, przygotowały kalendarze z kosmetycznymi niespodziankami. Wybrałyśmy dla Was najciekawsze propozycje!

Chociaż to jeszcze listopad, nie jesteśmy w stanie dłużej ignorować faktu, że powoli zbliżają się Święta. Zresztą, nawet gdybyśmy chciały, uniemożliwiają nam to sklepowe witryny i pojawiające się na ulicach świąteczne dekoracje. Na myślenie o prezentach jest jeszcze chwila (chcemy w to wierzyć), ale zdecydowanie nadeszła pora, by zaopatrzyć się w… kalendarz adwentowy.

Jeszcze jako dzieci niecierpliwie odliczałyśmy dni dzielące nas od Świąt, każdego dnia grudnia sięgając po czekoladkę. Szczerze mówiąc, pomimo upływu lat, niektóre z nas wcale nie zrezygnowały z tego miłego zwyczaju ;) Nie da się jednak ukryć, że z czasem pojawiły się nowe, przyjemne możliwości na urozmaicenie przedświątecznego oczekiwania – jednym z nich są kosmetyczne kalendarze adwentowe.

Z roku na rok popularne marki kosmetyczne kuszą kobiety przepięknymi zestawami świątecznych niespodzianek. Spośród różnych zestawów wybrałyśmy  dla Was kalendarze, które w tym roku wydają nam się najbardziej godne uwagi – część z nich jest dostępna w Polsce, inne można zamówić zza granicy.

Sprawdźcie galerię i same powiedzcie – czy nie chciałybyście rozpakować je wszystkie od razu, by móc podziwiać zawartość bez konieczności czekania? :)

Zobacz też: Mity na temat makijażu

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 00:15

Zobacz także

Nasze propozycje