Poprzedni artykuł: Odżywka do rzęs Realash - sposób na długie i mocne rzęsy! Następny artykuł: Ujędrniający balsam do ciała pod prysznic Nivea Q10 Plus

Kosmetyki Oceanic AA Oil Infusion z luksusowymi olejkami do twarzy

Linia Oceanic AA Oil Infusion2 to zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, oparty na odmładzającym działaniu szlachetnych olejków arganowego, marula, tsubaki i inca inchi, dopasowanych do potrzeb skóry w każdym wieku, również skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
AA Oil Infusion2 Oceanic

W kosmetykach AA Oil Infusion2 Oceanic zastosowano Infusion2 System - innowacyjne połączenie 2 inteligentnych systemów mikrosfer biolipidowych: pierwszy zwiększa skuteczność przenikania substancji przez powierzchniowe warstwy naskórka, drugi wspomaga ich celowane rozmieszczanie i wykorzystanie w skórze. W efekcie substancje aktywne są skuteczniej przyswajane przez skórę, a działanie pielęgnacyjne zostaje wzmocnione.

  • AA Oil Infusion2 30+ z olejkami marula i arganowego oraz koenzymem Q10
  • AA Oil Infusion2 40+ z olejkami tsubaki i arganowego oraz kompleksem Hial+
  • AA Oil Infusion2 50+ z olejkami inca inchi i arganowym oraz kompleksem Collagen+

W każdej linii AA Oil Infusion2 Oceanic znajdują się: Krem na dzień (27,99zł), krem na noc (27,99zł), krem pod oczy (18,99zł) i olejek do twarzy (28,99zł).

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 12:11

Zobacz także

Nasze propozycje