Poprzedni artykuł: 6 koktajli na piękną skórę! Następny artykuł: Gładka skóra z depilatorem Braun Silk-épil 9

Kosmetyki Program 360 i Hydra Impact 360 Eveline

Eveline wprowadza 2 linie: Program 360° do kompleksowego oczyszczania i demakijażu oraz Hydra Impact 360° dla młodych kobiet, która precyzyjnie odpowiada na indywidualne potrzeby skóry.
Program 360 i Hydra Impact 360 Eveline

Program 360° Eveline to innowacyjna linia preparatów do kompleksowego oczyszczania i demakijażu. Kosmetyki eliminują widoczne oznaki stresu i uelastyczniają skórę przywracając jej promienny wygląd. Receptury nie zawierają parabenów i sztucznych barwników. Spektakularne rezultaty działania poparte zostały rzetelnymi badaniami w niezależnych ośrodkach badawczych. Dzięki zastosowaniu MICRODERMA Cleaning Technology™ gwarantuje głębokie oczyszczanie i każdego dnia zapewnia kompleksową pielęgnację skóry.

Hydra ImpactFormula™ zastosowana w linii Hydra Impact 360° Eveline to nowoczesna technologia, dzięki której  kremy intensywnie nawilżają i skutecznie powstrzymują utratę wody z naskórka. Eliminuje widoczne oznaki stresu i uelastycznia skórę, przywracając jej promienny wygląd. Receptury nie zawierają parabenów i sztucznych barwników. Spektakularne rezultaty działania poparte zostały rzetelnymi badaniami w niezależnych ośrodkach badawczych.

Kosmetyki z serii Program 360° i Hydra Impact 360° Eveline dostępne są w cenie ok. 14zł.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 00:54

Zobacz także

Nasze propozycje