Poprzedni artykuł: Aktywuj immunologię swojej skóry z Ultimune Shiseido Następny artykuł: 4 zabiegi na przebarwienia

Kosmetyki Soraya Art&Diamonds Bloker Starzenia

Poznaj nową ekskluzywną linię Art&Diamonds Bloker Starzenia Soraya przeznaczoną dla kobiet, którym zależy na odmłodzeniu wyglądu skóry i poczuciu wyjątkowości.

Soraya Art&Diamonds Bloker Starzenia

Nowa, udoskonalona linia Art&Diamonds Bloker Starzenia to kolejny krok w kierunku rekordowej skuteczności.  Wzbogacone formuły zawierają 2 razy więcej diamentów, by nadać cerze wyjątkowy blask oraz inteligentny bloker starzenia, by jeszcze szybciej i skuteczniej docierać w głąb skóry i precyzyjnie trafiać w cel.

Inteligentny bloker starzenia – dostarczana technologią NLT adenozyna, wykazuje wszechstronne działanie przeciw procesom starzenia. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w głębokich warstwach skóry, poprawia jędrność i elastyczność, spłyca zmarszczki mimiczne, regeneruje, rozjaśnia i wygładza cerę. NLT (nano-sized liposome technology) to ultranowoczesny, inteligentny system dostarczania substancji aktywnej, zamkniętej w nanoliposomach z podwójną otoczką. Pozwala on substancji dotrzeć bezpośrednio w głąb skóry i dostarcza większą jej ilość, precyzyjnie w miejsce działania.

W linii Art&Diamonds Bloker Starzenia znajdują się kosmetyki dla kobiet w wieku 30+, 40+, 50+, 60+ oraz 70+. Ceny od 23,99 do 26,99zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 14:48

Nasze propozycje