Poprzedni artykuł: Zwalcz trądzik produktami, których używa Dominika Grosicka! Następny artykuł: Kosmetyk polecany na wypryski na ciele znajdziecie teraz w Lidlu. Cena...

Hitowa marka pielęgnacyjna znika z rynku! Fani zaczynają robić zapasy

Kultowa już marka niezwykle skutecznych i zaskakująco tanich kosmetyków może zniknąć ze światowych rynków. Oświadczenie twórcy The Ordinary wywołało popłoch wśród fanów jego produktów.

Założyciel firmy Daciem - producenta kosmetyków The Ordinary - opublikował na Instagramie oświadczenie, które zmroziło krew w żyłach wiernych fanów marki. Z chaotycznej i łzawej wypowiedzi Brandona Truaxe wynika, że działalność Daciem zostanie zawieszona "do odwołania". Przy udostępnionym przez Truaxe filmiku od razu pojawiło się mnóstwo zaniepokojonych komentarzy fanów The Ordinary. Część z nich zapowiedziała też, że zrobi zapasy ulubionych kosmetyków marki.

Zobacz także: Proste składy, niskie ceny i doskonałe działanie. The Ordinary to najgorętsza marka kosmetyczna na Facebooku

Zaskakujące oświadczenie założyciela Daciem

Brandon Truaxe to niewątpliwie wizjoner z... poważnymi problemami psychicznymi. Zachowanie twórcy marki The Ordinary już nie raz wzbudzało konsternację. Truaxe na oficjalnym koncie instagramowym swojej firmy nie tylko zachwala swoje produkty i ogłasza kolejne premiery, ale skarży się na brak czystych T-shirtów oraz okradających go udziałowców. W kwietniu Brandon Truaxe zwolnił wszystkich swoich amerykańskich współpracowników, a w maju - w otwartym liście - oskarżył część akcjonariuszy o finansowe malwersacje. Za to z jego poniedziałkowego oświadczenia wynika, że jego hitowe produkty znikną z rynku przynajmniej na dwa miesiące.

Zawieśmy wszystkie nasze działania do odwołania, czyli prawdopodobnie na dwa miesiące. Prawie każdy w Daciem był zaangażowany w poważne kryminalne działania, w tym przestępstwa finansowe i poważniejsze - mówi w opublikowanym na Instagramie filmiku Truaxe, po czym dodaje łamiącym się głosem: - Nie macie pojęcia jakim byłem żołnierzem przez ostatnie 13 lat. Nabijano się ze mnie, nazywano aktorem pornograficznym, handlarzem narkotyków. I tak przez 13 lat. Teraz to się skończy!

Zobacz także: To serum sprawi, że twoje rzęsy staną się gęste i długie. Musisz je wypróbować!

Faktycznie, niedługo po opublikowaniu oświadczenia założyciela Daciem, strona firmy przestała działać. Sklep internetowy The Ordinary wciąż funkcjonuje, ale fani kosmetyków spodziewają się, że on też wkrótce zniknie z sieci. Kosmetyki tej marki stały się popularne dzięki ich wyjątkowej skuteczności i zaskakująco niskim cenom. W Polsce produkty The Ordinary (wciąż jeszcze) można kupić w kilku sklepach internetowych i na Allegro.

Zdjęcia: Instagram

Dowiedz się więcej: Jak zwalczyć trądzik? Wypróbuj ulubione produkty Dominiki Grosickiej

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 22:43

Zobacz także

Nasze propozycje