Poprzedni artykuł: Ten problem dotyczy ponad połowy Polek, ale mało która wie, jak sobie... Następny artykuł: Zadarte skórki szpecą twoje dłonie? Sprawdź, jak poradzić sobie z tym...

Kosmetyki za rozpoczęcie nauki w szkole kosmetycznej? Tak, to możliwe!

Pielęgnacja, , tagi: kosmetyczka, zabiegi kosmetyczne, TEB Edukacja
Od zawsze marzyłaś o karierze w branży kosmetycznej? A może chcesz zmienić swoją pracę na bardziej pasjonującą? Zobacz, jakie to łatwe i zgarnij kosmetyki!

Zawód kosmetyczka: Czy kosmetyczka to specjalistka od urody?

Tak właśnie wielu określa zawód kosmetyczki. I trudno się z tym nie zgodzić, bowiem obecnie, technik usług kosmetycznych zapewnia swoim klientom profesjonalną, kompleksową opiekę. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, a nawet lecznicze, oferując całe spektrum możliwości z zakresu dbania o urodę.

To zdecydowanie zawód przyszłości – z usług salonów kosmetycznych korzysta coraz więcej osób, a branża stale się rozwija. Jeśli więc marzysz o tym, aby dołączyć do grona kosmetyczek, a przy okazji zdobyć zestaw kosmetyków za 210 złotych zobacz, jak tego dokonać w bardzo prosty sposób! 

Kosmetyki za rozpoczęcie nauki w szkole

Wybierz kierunek Technik usług kosmetycznych z dermokonsultacją w TEB Edukacja, a otrzymasz zestaw kosmetyków marki Farmona o wartości 210 złotych. 

Podczas 4 semestrów nauki w dowolnie wybranym przez ciebie trybie (dzienny, wieczorowy, weekendowy), zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie. Nauczysz się, między innymi: jak przedłużać i zagęszczać rzęsy, perfekcyjnie wykonywać manicure, czy różnego rodzaju masaże. Dodatkowo, w trakcie zajęć będziesz miała możliwość uczestnictwa w pokazach i szkoleniach, prowadzonych przez przedstawicieli znanych firm kosmetycznych. Ponadto, zdobędziesz niezbędne certyfikaty i referencje, które sprawią, ze zainteresuje się tobą wielu potencjalnych pracodawców.

Więcej informacji o kierunkach możesz uzyskać również bezpośrednio w oddziałach TEB Edukacja. Zapisz się online lub odwiedź sekretariat w twoim mieście.

Uwaga, Wizażanki! Każda z was na hasło „wizaż.pl” otrzyma 100 złotych zniżki na kierunku Stylizacja paznokci z certyfikatem SEMILAC do wykorzystania stacjonarnie w sekretariacie TEB Edukacja.

Materiał powstał przy współpracy z TEB Edukacja.

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje