Poprzedni artykuł: "Piękne rzęsy bez przedłużania"! Ekspert zdradza, z czego wynika skute... Następny artykuł: Nowe odżywki do paznokci Delia

Krem CC Total Effects Olay przeciwko 7 oznakom starzenia się skóry

Marka Olay w ramach linii Total Effects wprowadza idealne rozwiązanie dla kobiet: Krem CC, który łączy w sobie krem kompleksowo zwalczający 7 oznak starzenia się skóry z dodatkiem korektora.

Krem CC Total Effects Olay

Krem CC Total Effects Olay poprawia koloryt cery natychmiast i po dłuższym stosowaniu. Wystarczy 1 prosty krok pielęgnacyjny, by skorygować niedoskonałości skóry i zachwycać młodym wyglądem, nawet bez makijażu.

  • Doskonałe nawilżenie – natychmiastowo oraz długotrwale nawilża przez 24-godziny oraz wygładza skórę, sprawiając, że  staje się ona delikatna w dotyku.
  • Dokładne, równe pokrycie – lekka formuła „Aqua-pigment” sprawia, że kosmetyk nie gromadzi się w zmarszczkach, ułatwia rozprowadzenie i dopasowanie do koloru cery. Pomaga także nadać skórze doskonały wygląd, który będzie utrzymywał się przez cały dzień.
  • Poprawa wyglądu skóry: +50% więcej kompleksu odmładzającego Vitaniacin® (witamina B3, prowitamina B5, witamina E) poprawia koloryt cery natychmiast i po dłuższym stosowaniu, nadając jej zdrowy wygląd
  • Witamina C wzmacnia zdolności antyoksydacyjne skóry i pomaga chronić ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Krem CC Total Effects Olay - cena: 44,99zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 13:18

Nasze propozycje