Poprzedni artykuł: Witamina D – czy wiesz, że skóra też jej potrzebuje? Następny artykuł: Witamina D – sposób na piękną skórę

Krem na noc Lancome Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector

Przedstawiamy najnowszy Krem na noc Lancome Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector, który sprawia, że skóra tuż po przebudzeniu jest gładka, napięta i odprężona. Ma super przyjemną formułę żelu w olejku, która z pewnością pokochasz!

Krem na noc Lancome Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector

Krem na noc Lancome Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector

Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector to krem na noc Lancôme, działa podczas snu, aby ulepszyć wygląd i samopoczucie skóry w momencie przebudzenia. Produkt inspirowany jest maseczkami na noc – najnowszym trendem kosmetycznym, który powstał w Azji. Kosmetyk posiada wyjątkową i zaskakującą formułę żelu w olejku, która redukuje oznaki zmęczenia w czasie rzeczywistym. Lekka i świeża formuła otula skórę. Wykorzystuje zdolność skóry do odnowy i regeneracji podczas nocy, aby zapewnić efekt odprężonych rysów i gładszej, sprężystej oraz promiennej cery - tuż po przebudzeniu.

Jasmonidy zawarte w kremie Visionnaire Nuit Lancome stymulują produkcję czynników rozpuszczalnych, które ułatwiają interakcję pomiędzy poszczególnymi strukturami naskórka i stymulują syntezę kwasu hialuronowego.

Krem na noc Lancome Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector - cena: 379zł / 50ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:51

Zobacz także

Nasze propozycje