Poprzedni artykuł: 3 zabiegi do twarzy Bielenda Professional Home Expert Następny artykuł: Wulkaniczny peeling z lawą Volcanic Exfoliator Bioeffect

Krem redukujący zaczerwienienia na noc CALM-ROSALGIN od Pharmaceris R

Borykasz się z trądzikiem różowatym? Wypróbuj nowość od Pharmaceris R: Krem redukujący zaczerwienienia na noc CALM-ROSALGIN.

CALM-ROSALGIN Pharmaceris

CALM-ROSALGIN to krem na noc dla skóry z trądzikiem różowatym, ze skłonnością do zaczerwienień, trwałego oraz napadowego rumienia i zmian grudkowo-krostkowych.

Komplementarne działanie 3 składników aktywnych InnoTetrapeptideTM, ekstraktu z liści drzewa oliwnego oraz tioproliny ukierunkowane jest na hamowanie zaburzeń skórnych towarzyszących trądzikowi różowatemu. Wpływa jednocześnie na detoksykację (usuwania toksyn z komórek skóry), wspomagając intensywną regenerację oraz odżywienie, zmniejszając stopień nasilenia zmian grudkowo-krostkowych oraz widoczność teleangiektazji. Krem zmniejsza trwałe zaczerwienienia skóry oraz widoczność naczyń krwionośnych. Receptura kremu zawiera jony wapnia Calm-CalciumTM Ca2+, D-pantenol, olej Canola i alantoinę, które koją i łagodzą podrażnienia oraz zmniejszają tendencję do nadreaktywności skóry.

Krem redukujący zaczerwienienia na noc CALM-ROSALGIN Pharmaceris R - cena: 39,90zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 14:53

Nasze propozycje