Poprzedni artykuł: Konkurs! Ziaja – nurkowanie w opalanie! Następny artykuł: Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Sesderma!

Najlepszy krem? Nie uwierzycie, jaki produkt wygrał! I w dodatku kosztuje... 10 złotych

Pielęgnacja, , tagi: krem do twarzy, Lidl
Uważacie, że szukając dobrego kosmetyku należy się sugerować wyłącznie ceną? To błąd! Badania pokazują, że najlepszy krem do twarzy kosztuje ok. 10 zł!


Hiszpańska organizacja konsumencka OCU wzięła pod lupę 17 popularnych kremów nawilżających w różnych cenach do 230 euro. Przeprowadzono "ślepe testy". Polegają one na tym, że każdy z kosmetyków był codziennie przez miesiąc stosowany przez minimum kilkanaście kobiet. Nie były świadome, czego tak naprawdę używają. Po tym okresie, każda z nich wypełniała ankiety na temat działania przetestowanego produktu. 

Dodatkowo, pracownicy organizacji przyjrzeli się składom tych kremów. Szczególną uwagę zwracano na zawartość składników aktywnych. Kosmetyki dostawały też ujemne punkty, jeżeli w ich recepturze znalazły się składniki mogące uszkadzać skórę. 

Zwycięzcą okazał się... krem z Lidla marki Cien! Jego cena oscyluje wokół 10 złotych. Na podium znalazł się także: VICHY Aqualia Thermal oraz Garnier Skin Naturals. 
Przypominamy, że badania były prowadzone w Hiszpanii. 

Okazuje się, że krem nawilżający Cien ma bardzo wysokie oceny w katalogu Kosmetyku Wszech Czasów. Krem zdobył ocenę 4,6/5, a użytkowniczki KWC chwalą go przede wszystkim za silne nawilżanie, przyjemny zapach oraz błyskawiczne wchłanianie się.  

Pachnie pięknie, jest naprawdę lekki, czuć że jest na bazie wody. Wchłania się w skórę momentalnie, odświeża ją i nawilża. Nie wyskakują mi po nim pryszcze, nie zauważyłam żadnych alergii i podrażnień skórnych. Wydajny, fajny na lato bo ładnie się wchłania bez efektu tłustej skóry. Na pewno wrócę do niego! - ocenia produkt użytkowniczka medikate

Zobaczcie także:  Płyn oczyszczający z... miodu!

Źródło: thelocal.es

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:19

Zobacz także

Nasze propozycje