Poprzedni artykuł: Jak usunąć przebarwienia? Które kosmetyki działają? Następny artykuł: Świetny skład i rewelacyjne działanie - trądzik nie ma szans! Znacie t...

Top 5: kremy nawilżające dla suchej skóry do 45 zł

Brak jędrności, suche skórki, uczucie napiętej skóry – posiadaczki cery suchej znają te problemy aż za dobrze. Na szczęście z pomocą przychodzą kremy nawilżające. Wybrałyśmy dla Was 6 propozycji kosmetyków, z których żaden nie kosztuje więcej niż 45 zł!

Zdrowa skóra, to nawilżona skóra – to uniwersalna zasada, której powinny pamiętać wszystkie kobiety, bez względu na rodzaj cery. Nie da się jednak ukryć, że o prawidłowe nawilżenie szczególnie muszą dbać właścicielki skóry suchej, która jest wyjątkowo delikatna. Niedostateczna ilość wilgoci powoduje, że tego typu cery są szczególnie narażone na wystąpienie przedwczesnych oznak starzenia w postaci np. znienawidzonych zmarszczek.

Jakie są oznaki suchej skóry?

Zbyt szybka utrata wilgoci przez skórę skutkuje szeregiem nieprzyjemnych objawów. Wśród nich należy wymienić charakterystyczną szorstkość, uczucie ściągnięcia oraz, w skrajnych sytuacjach, nawet łuszczenie. Wszystkie te oznaki łączą się z wrażliwością skóry, która jest podatna na uszkodzenia i zaczerwienienia.

Pielęgnacja suchej skóry

Posiadaczki cery suchej z oczywistych względów powinny skupiać się na zapewnieniu skórze odpowiedniego poziomu wilgotności. Krem nawilżający to konieczność – i to nie pierwszy z brzegu, ale dostosowany do potrzeb suchej skóry. Na szczęście na rynku kosmetycznym nie brakuje propozycji kosmetycznych, spośród których każda z nas może wybrać coś dla siebie. Aby nieco ułatwić Wam zadanie, wybrałyśmy 5 kremów nawilżających do cery suchej w cenie do 45 zł każdy.

Zapraszamy do galerii!

Zobacz też: Top 5 z KWC: najlepiej oceniane olejki do twarzy

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:15

Zobacz także

Nasze propozycje