Krwawiące dziąsła? Zobacz, jak prawidłowo myć zęby!

Pielęgnacja, , tagi: Philips, zęby, zdrowe zęby
Poprzedni artykuł: Włókniaki, czyli wystające znamiona na skórze. Sprawdź, czy trzeba je... Następny artykuł: Produkty Vichy polecane przez Wizażanki na Święta
Krwawiące i wrażliwe dziąsła oraz odsłonięte szyjki zębowe, to tylko niektóre skutki nieprawidłowego mycia zębów. Okazuje się, że popełniamy wiele błędów przy tej prostej czynności, jaką jest higiena jamy ustnej! Zatem, jak prawidłowo myć zęby i jaką szczoteczkę wybrać?

Zęby myjemy codziennie, ale czy na pewno robimy to prawidłowo? Konsekwencje niewłaściwego szczotkowania mogą być bardzo poważne. Każdy nieprawidłowo wykonany ruch może pogorszyć stan naszych zębów i dziąseł. Właściwe przestrzeganie zasad higieny jamy ustnej uchroni nas przed próchnicą, uszkodzeniami szkliwa oraz krwawieniem dziąseł.

Jeśli zbyt często odwiedzasz gabinety stomatologiczne, a wymiany past na te do wrażliwych dziąseł nie przynoszą ukojenia, to znak, że twoja higiena jamy ustnej wymaga poważnych zmian.

Postanowiłyśmy wziąć ten temat pod lupę i pokazać Wam, w jaki sposób prawidłowo myć zęby unikając z pozoru drobnych błędów, które mogą skutkować przykrymi konsekwencjami. Odpowiednio dobrany sprzęt to klucz do sukcesu. Dlatego do naszego testu wybrałyśmy szczoteczkę soniczną Protective Clean marki Philips. Dzięki niej zyskasz zauważalnie zdrowsze i bielsze zęby już po pierwszym tygodniu stosowania!

Dlaczego ta szczoteczka jest tak wyjątkowa? Obejrzyj nasze wideo i przekonaj się sama!

materiał powstał we współpracy z marką Philips

ZOBACZ INNE SZCZOTECZKI MARKI PHILIPS:


Zobacz także

Nasze propozycje