Poprzedni artykuł: Ten produkt zastąpi peeling raz na zawsze! Zobacz nasze odkrycie! Następny artykuł: Kultowy kosmetyk na rozstępy w zupełnie nowej postaci. Żel Bio-Oil to...

Krystyna Czubówna poddała się zabiegowi medycyny estetycznej!

Krystyna Czubówna zdecydowała się na odmładzający zabieg medycyny estetycznej. Efekt jest subtelny, ale znaczący!

Gwiazda TVP i TVN Style, której głos od lat słyszymy w najróżniejszych programach telewizyjnych, słuchowiskach radiowych i audiobookach postanowiła odmłodzić sobie twarz. W znanej klinice medycyny estetycznej Krystyna Czubówna poddała się zabiegowi wypełniania zmarszczek. Efekty wstrzyknięcia w skórę kwasu hialuronowego są subtelne, ale niewątpliwe. Prezenterce ubyło co najmniej pięć lat!

Zobacz także: Botoks czy kwas hialuronowy? Wiemy, która metoda jest najlepsza na pozbycie się konkretnych zmarszczek!

Efekty wypełniania zmarszczek 

W twarz Krystyny Czubówny wstrzyknięty został tak zwany sieciowany kwas hialuronowy. W trakcie procesu usieciowania kwas hialuronowy jest poddawany chemicznej modyfikacji, efektem której jest wytworzenie wiązań pomiędzy cząsteczkami kwasu i połączenie ich w większe konglomeraty. Dzięki temu są one bardziej odporne na działanie występującego w organizmie człowieka enzymu (hialuronidazy), który rozkłada kwas hialuronowy. Usieciowiony kwas hialuronowy jest bardziej trwały i na dłużej wypełnia zmarszczki. Oprócz sieciowanego kwasu hialuronowego, we wstrzykniętym w skórę Krystyny Czubówny preparacie Styleage, znajduje się też antyoksydant (manitol), który dodatkowo opóźnia starzenie się skóry.

Fot.: East News

Dzięki wypełnieniu zmarszczek, któremu gwiazda poddała się jesienią (wspominała o tym Bogna Swarowska) twarz Czubówny wyraźnie odmłodniała. Bruzdy wargowo-nosowe prezenterki mocno się spłyciły, a tak zwane linie marionetki stały się prawie niewidoczne. Krystyna Czubówna wygląda lepiej, ale nadal jest do siebie podobna. A to przy zabiegach medycyny estetycznej wcale nie jest takie o oczywiste... ;-) Niestety, kobiety poddające się tego typu procedurom często – oprócz zmarszczek – tracą charakterystyczne dla siebie rysy twarzy i wszystkie zaczynają wyglądać tak samo. 

Zobacz także: Proces starzenia można opóźnić, stosując odpowiednie kosmetyki. Oto sprzymierzeńcy gładkiej skóry!

Nam subtelne efekty zabiegu, któremu poddała się Krystyna Czubówna bardzo się podobają.

A wy co myślicie o wyglądzie słynnej prezenterki?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:08

Zobacz także

Nasze propozycje