Poprzedni artykuł: To urządzenie działa lepiej od dermarollera! Skóra staje się dzięki ni... Następny artykuł: Opalenizna bez bolesnych poparzeń? Dzięki temu zabiegowi to możliwe!

Książę Harry regularnie pojawia się w luksusowym salonie piękności. Ceny zabiegów powalają

Pielęgnacja, , tagi: książę Harry
O tym książę Harry nigdy nie mówił głośno. Brytyjskie media wyśledziły jednak jego urodowe sekrety. Wiadomo, jakie zabiegi lubi najbardziej oraz ile za nie płaci.

Koledzy księcia Harry'ego z wojska są przekonani, że jego wizyty w salonach piękności, to zasługa Meghan Markle. Podobno podporządkowała sobie męża i to ona rządzi w tym związku. Magazyn "Fabulous" zdradził, jak książę dba o swój wygląd. Cena jego ulubionych zabiegów zwala z nóg.

Jak książę Harry dba o siebie?

Meghan Markle nie oszczędza na wyglądzie. Jej drogi gust i zamiłowanie do wysokiej klasy projektantów sprawił, że zasoby królewskiego skarbca topniały z tygodnia na tydzień. Najwidoczniej postanowiła zadbać również o męża, bo jak podają zagraniczne media, to właśnie jej książę Harry zawdzięcza regularne wizyty w salonach piękności.

Zobacz także:Meghan Markle ma zakaz korzystania z królewskiej biżuterii 

Niestety te, do których uczęszcza wnuk królowej Elżbiety II, to zdecydowanie nie są miejsca dla przeciętnego zjadacza chleba... Luksusowe SPA, w którym pojawia się książę Harry, znajduje się w pięciogwiazdkowym hotelu Coworth Park w Ascot. Dlatego chyba nikogo nie powinien dziwić fakt, że cena jego ulubionych zabiegów może przyprawić o zawrót głowy. 

Manicure oraz pedicure wykonuje w nich raz na dwa tygodnie, a za każdą wizytę płaci 50 funtów, czyli około 250 zł. Dużo więcej musi zapłacić za ulubione masaże. Koszt waha się między 250 a 420 funtami. To mniej więcej od 1170 zł do aż 2000 zł. Podobno książę Harry ma specjalne wymagania co tego rodzaju relaksowania się. Przygaszone światło, odprężająca muzyka oraz świece o zapachu bryzy morskiej to jego najważniejsze zalecenia.

Trzeba przyznać, że wizyty mężczyzn w salonach piękności nie są już wielkim zaskoczeniem. Panowie regularnie poddają się różnego rodzaju zabiegom i dbają o siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie mówimy wyłącznie o ostrzykiwaniu twarzy botoksem. Depilacja laserowa, mikrodermabrazja czy peeling kwasami to tylko niektóre z proponowanych zabiegów.

I to nie są wcale puste słowa. Najnowsze badania naukowców z Wielkiej Brytanii dowiodły, że to wcale nie kobiety spędzają więcej czasu przed lustrem. Ten mit możemy teraz spokojnie włożyć między bajki. Wyniki przeprowadzonej ankiety jasno wskazują, że to mężczyźni coraz częściej korzystają z odżywek i kosmetyków. Aż trudno uwierzyć w to, że każdego dnia poświęcają aż 83 minuty na dopracowanie wizerunku.

Znacie mężczyzn, którzy równie skrupulatnie jak książę Harry dbają o wygląd? :)

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:17

Nasze propozycje