Poprzedni artykuł: Największa internetowa perfumeria nareszcie ma sklep stacjonarny w Kra... Następny artykuł: 'Obcy ludzie ciągle mnie pytają co to za perfumy!' Ten klasyczny zapac...

Nowy Zabieg! Lifting Hybrydowy Restylane

Pielęgnacja, , tagi: Restylane, pielęgnacja skóry, lifting hybrydowy
Widzisz, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Że skóra potrzebuje wsparcia, podpory i odbudowy? Chcesz poczuć się młodziej i olśniewać wyglądem bez skomplikowanych procedur? Teraz to możliwe. Wszystko dzięki wyjątkowej kombinacji produktów Restylane, znanych ze swojej sprawdzonej jakości i bezpieczeństwa.

Każda z nas lubi czuć się pięknie, olśniewać wyglądem i swobodnie wkraczać w nowy dzień. Pewność siebie, która na to wpływa ma wiele źródeł. Między innymi nieskrępowane, świeże odbicie w lustrze, mówiące: „Tak, to ja, a świat dziś należy do mnie!”. Jeśli możesz tak o sobie powiedzieć to gratulujemy i trzymamy kciuki, aby ten stan trwał jak najdłużej. W dzisiejszych czasach, kiedy każda z nas ma coraz mniej czasu, coraz szybciej żyjemy i mamy coraz więcej obowiązków, oczekujemy rozwiązań, które szybko i skutecznie dostarczą nam najlepszych efektów. Rozwiązań, które jednocześnie będą odpowiadać na nasze osobiste potrzeby, ale też podążać za trendami i nowoczesnym podejściem do pielęgnacji skóry. Każda z nas jest inna, potrzebuje czegoś innego i chce się czuć wyjątkowo. Nie chcemy iść za schematami czy posługiwać się szablonem. Szczególnie jeśli chodzi o nasz wygląd. Takie podejście na szczęście coraz częściej odchodzi do przeszłości. Teraz medycyna estetyczna oferuje dużo, dużo więcej. Ważna jesteś Ty i Twoje potrzeby!

Preparaty należące do linii Restylane to szeroki wybór wypełniaczy na bazie stabilizowanego i sieciowanego kwasu hialuronowego, które umożliwiają korekcję i rewitalizację różnych obszarów twarzy. Produkty dzięki swojej budowie z łatwością można dopasować do indywidualnych potrzeb każdej z nas. Sekretem działania i skuteczności preparatów Restylane są dwie unikatowe, opatentowane technologie produkcji, dzięki którym preparaty idealnie dopasowują się do każdej tkanki, stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność, a rezultaty są naturalne, zapewniając piękny, młodzieńczy wygląd. 

Wszystkie produkty z rodziny Restylane zawierają kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, są przebadane, sprawdzone i skuteczne. Posiadają stężenie na bezpiecznym poziomie, zapewniając jednocześnie długotrwałe, naturalne efekty zabiegów. 30 milionów przeprowadzonych zabiegów preparatami Restylane na całym świecie świadczy o wysokiej jakości produktów oraz zaufaniu, jakim cieszą się te wypełniacze zarówno wśród lekarzy, jak i wśród pacjentów.

Lifting Hybrydowy to nowoczesne podejście do zabiegów medycyny estetycznej. To unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Trzy różne produkty Restylane (Restylane Lyft, Restylane Defyne, Restylane Volyme), dwie różne technologie NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. Stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu. Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu. Lifting Hybrydowy to zabieg szyty na miarę, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji.

Lifting Hybrydowy Restylane jest już dostępny w wielu renomowanych gabinetach medycyny estetycznej, gdzie doświadczeni lekarze codziennie dbają o naturalny, świeży i młody wygląd wielu z nas. 

Znajdź gabinet w swojej okolicy i ciesz się zachwycającymi efektami.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje