Poprzedni artykuł: Bądź piękniejsza z Garnierem - podsumowanie akcji! Następny artykuł: Wyniki testu kosmetyków Nutri-Gold Olejkowy Rytuał od L'Oréal Paris

Lubisz gładką skórę? Oto 7 nowości do depilacji!

Gładka skóra chyba nigdzie nie wyjdzie z mody, nawet mimo zeszłorocznego trendu na zapuszczanie włosków pod pachami i książki ‘Ja, kobieta’ Cameron Diaz, w której cały rozdział poświęcono włosom łonowym. Jeśli nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu z niewydepilowanym ciałem sprawdź 7 nowości do depilacji!

Depilacja laserowa

Daje najlepsze i najtrwalsze efekty, ale jest droższa niż inne metody, poza tym potrzebujesz kilku wizyt w gabinecie kosmetycznym, by było widać efekty. Nie można jej wykonywać bezpośrednio przed wyjściem na słońce – lepiej odczekać miesiąc i zabezpieczać skórę kremem z wysokim filtrem. Jeśli chcesz pozbyć się włosków na zawsze (raz na 1,5 roku wystarczy zrobić 1 zabieg przypominający) depilacja laserowa jest najlepszym rozwiązaniem. Poczekaj do jesieni i zapisz się na serię zabiegów!

Wosk i depilator

To kolejne skuteczne metody depilacji. Skóra pozostanie gładka przez 4 tygodnie. My kochamy depilację woskiem Lycon, który nie przykleja się do skóry i nie zrywa naskórka! Nowoczesne depilatory są wygodne w użyciu i niezwykle precyzyjne – wychwytują włoski o wielkości… ziarenka piasku!

Maszynki do golenia i kremy do depilacji

Produkty, które dają krótkotrwały efekt, ale są bardzo tanie i szybkie w użyciu. Nowa mini golarka Venus zmieści się wszędzie, nawet w bagażu podręcznym i torbie, którą zabierasz na fitness.

Podrażnienia po goleniu? Mamy na to sposób:

używam zwykłego oleju kokosowego na małe podrażnienie, a na duże Sudocrem

Szalejek

Dowiedz się więcej o depilacji laserowej, jak się pozbyć kobiecego wąsiku oraz inne kosmetyki do depilacji

flesz uroda
zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:03

Zobacz także

Nasze propozycje