Tak pachnie blask. Sprawdź kolekcję zapachów W.KRUK

Pielęgnacja,
Poprzedni artykuł: Te toniki z kwasami postawią twoją cerę na nogi! [PRZEGLĄD] Następny artykuł: Jaką metodę domowej depilacji wybrać?
Od teraz oferta marki W.KRUK obejmuje nie tylko wykonaną z najszlachetniejszych kamieni biżuterię, ale i inspirowane nimi perfumy!

Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty to nasi najlepsi przyjaciele. Jej słowa nie straciły na aktualności i do dziś żadne inne kamienie szlachetne nie są tak dużym obiektem pożądania kobiet. Biżuteria z diamentami jest ponadczasowa i bez względu na formę, dodaje uroku (i blasku!) nie tylko naszym stylizacjom, ale i nam samym. Diamenty mogą być elementem każdej kategorii biżuterii i występować w różnych odcieniach. Wybór zależy od tego, na jaką okazję i z czym chcemy je nosić. Z zapachami jest podobnie – każda kobieta ma inne potrzeby i preferencje. W dodatku, często decydujemy się na zakup perfum ze względu na to, że przywołują na myśl miłe wspomnienia lub kojarzą się nam z ukochaną osobą. Tak samo jak biżuteria, wprawiają w dobry nastrój i zwiększają naszą pewność siebie. 

To właśnie dlatego diamenty zainspirowały markę W.KRUK do powiększenia swojej oferty o kolekcję perfum. Szlachetność kamieni uchwycono w czterech zapachach, skomponowanych na bazie składników haute parfumerie.

Luksusowe wody perfumowane W.KRUK inspirowane diamentami

Kolekcja W.KRUK to oryginalne kompozycje zapachowe i precyzja wykonania. Marka zadbała o każdy najmniejszy szczegół – flakony ozdobiono tabliczką z mosiądzu, a ich kolory odpowiadają odcieniom najrzadszych diamentów.  

Do wyboru mamy cztery wody perfumowane: W.KRUK ROSE, W.KRUK BLUE, W.KRUK PURE oraz W.KRUK BLACK. Każdy z zapachów jest inny i niepowtarzalny. W ofercie są zarówno perfumy dla tych z nas, które najczęściej sięgają po klasykę, jak i dla kobiet chętniej wybierających bardziej nieoczywiste kompozycje. Jednak zapachy mają też cechy wspólne – dzięki każdemu z nich na pewno poczujesz się wyjątkowo. 

W.KRUK ROSE. Nuty głowy: cytryna, kwiat pomarańczy, goździki, morela. 

W.KRUK BLUE. Nuty głowy: cytrusy, zielone liście, jabłko. 

W.KRUK PUR. Nuty głowy: grejpfrut, liście laurowe, jeżyny, czarna porzeczka. 

W.KRUK BLACK. Nuty głowy: cedrat, liście cytrynowe, elemi, czarny pieprz. 

Nuty serca i głębi to słodka tajemnica, którą odkryjesz odwiedzając wybrany salon W.KRUK. 

Cena za flakon o pojemności 50 ml wynosi 299 zł. Wody perfumowane kupimy w salonach W.KRUK i na wkruk.pl, a także w sieci perfumerii Sephora i na sephora.pl

Materiał powstał z udziałem marki W.KRUK.

Fot. mat. prasowe


Nasze propozycje