Poprzedni artykuł: Dla mamy, babci i siostry – sprawdź nasze propozycje świątecznych prez... Następny artykuł: To jedyny sposób na trwałe powiększenie ust! Zdecydowałabyś się na sil...

Pamiętacie Luxurię Astaroth? Padła ofiarą... wypełniaczy. Jak ona mówi?!

Pielęgnacja,
,
, tagi: powiększanie ust
Luxuria Astaroth już nie wygląda, jak dziewczyna z teledysku Donatana. Czy ten zabieg naprawdę był jej potrzebny?

Kamila Smogulecka, która znana jest wszystkim jako Luxuria Astaroth, czy też Słowianka z teledysku Donatana przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej powiększone piersi już przestały kogokolwiek dziwić. Włosowe metamorfozy również. Teraz jednak już chyba mocno przesadziła ze zmianami w swoim wyglądzie, a w zasadzie z jedną, ale za to JAKĄ!

Luxuria Astaroth powiększyła usta

Celebrytka pokazała na swoim Instagramie relację z ostatniego zabiegu medycyny estetycznej, który wykonała. Tym razem postawiła na powiększenie ust. Zrobiła to jednak bardzo spektakularnie. Jej wargi bowiem zajmują prawie pół twarzy. 

Internauci są wręcz zaniepokojeni tym, co ze swoim wyglądem zrobiła Luxuria. 

"Bez hejtu ale to już uzależnienie, miałaś ogromne usta i jeszcze jej powiększasz. Mega źle to wygląda jak usta są kilkukrotnie większe w stosunku do naturalnych".

"Tragedia, ile można tego wstrzykiwać to już ani mądre ani ładne :-("

"To już nie jest kaczy Dziubek a.... Zresztą nie hejtuje. Porostu mnie to przeraża".

"Po co robić z siebie glonojada??" - czytamy w komentarzach.

Polecamy:  Chcesz powiększyć biust? Sprawdź, co się dzieje z implantami, kiedy już są w ciele

Celebrytka jednak twierdzi, że jej usta wcale nie są za duże i pokazuje, jak wyglądają kilka dni po zabiegu. Przyznaje też, że na pierwszym materiale usta mogły się wydawać większe z racji tego, że wystąpiła opuchlizna, która z czasem ustępuje. Mamy jednak wrażenie, że czas tutaj niewiele zmienia... 

Zdarza się też tak, że niektóre osoby są uzależnione od wykonywania zabiegów estetycznych, m.in. od powiększania ust. Wtedy powinien interweniować specjalista, który jest proszony o jego wykonanie. Niestety, tym razem nikt nie zauważył "problemu". Też uważacie, że Luxuria powinna już przestać ingerować w swoją urodę?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 21:26

Zobacz także

Nasze propozycje