Poprzedni artykuł: Przełom w leczeniu trądziku? Efekty są niesamowite, ale uważaj na skut... Następny artykuł: W Rossmannie rozpoczęła się kolejna promocja 2+2! Sprawdź zasady

Wiemy, jak Małgorzata Socha walczy z dodatkowymi kilogramami po trzeciej ciąży. Wcale nie chodzi o ćwiczenia...

Małgorzata Socha walczy z dodatkowymi kilogramami po ciąży i cellulitem, poddając się masażowi ciśnieniowemu. Dzięki zabiegowi Icoone aktorka traci kilogramy i wygładza sobie skórę na leżąco!

Małgorzata Socha zdradziła, jak traci zbędne kilogramy i wygładza cellulit po trzeciej ciąży. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które jej wykonano tuż przed zabiegiem Icoone. Dzięki temu popularnemu masażowi ciśnieniowemu Socha odzyska zgrabną sylwetkę nie przekraczając progu siłowni, ani nie katując się restrykcyjną dietą. A laserowi diodowemu oraz światłu LED nie tylko zmniejszy się jej tkanka tłuszczowa, ale poprawi także jędrność skóry

Zobacz także: Rozstępy, wypadające włosy, dodatkowe kilogramy... Podpowiadamy, jak dojść do siebie po ciąży!

Na czym polega zabieg Icoone Laser

Na opublikowanym przez Małgorzatę Sochę zdjęciu widać aktorkę trzymającą w dłoniach bardzo obcisły i cienki kombinezon. Ten strój zabezpiecza skórę pacjentki przed podrażnieniem i zapobiega powstaniu krwawych wybroczyn. W trakcie zabiegu, ciało ubranej w kombinezon Sochy zostało wymasowane specjalnymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikrootworami. Dodatkowo głowica Icoone Laser jest uzbrojona w laser diodowy oraz światło LED.

Fala lasera przenika w głąb tkanki, podwyższając temperaturę w komórkach tłuszczowych i w ten sposób przyspieszając procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Za to światło LED oddziałuje na fibroblasty (komórki tkanki łącznej właściwej), stymulując je do produkcji odpowiedzialnego za elastyczność skóry kolagenu. Światło LED sprzyja też odprowadzeniu uwolnionego w trakcie zabiegu tłuszczu oraz nadmiaru płynów do układu limfatycznego.

Po zabiegu Icoone Laser skóra jest w lepszym stanie, pośladki są wymodelowane, uda wyszczuplone, a okolice kolan, dekolt i biust ujędrnione. Dzięki temu zabiegowi zmniejsza się tkanka tłuszczowa i cellulit, skóra staje się bardziej jędrna, blizny stają się mniej widoczne i znikają obrzęki limfatyczne. Ponadto uaktywniony zostaje układ limfatyczny i układ krążenia.

Zobacz także: 20 tysięcy brzuszków w pół godziny... Oto nowy sposób na odchudzanie bez treningów i diety!

Efekty zabiegu Icoone Laser są widoczne od razu, ale zwykle zalecane jest wykonanie ich serii (np. 15 zabiegów w odstępie 1-2 dni lub codziennie). Następnie, dobrze jest raz w miesiącu poddawać się zabiegowi podtrzymującemu efekt. Koszt jednego zabiegu Icoone Laser to około 500 zł.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:09

Zobacz także

Nasze propozycje