Poprzedni artykuł: Pasty wybielające do zębów [RANKING] Następny artykuł: Octopus lips - nowa moda w powiększaniu ust

Marietta z "Love Island" powiększyła usta

Pielęgnacja,
,
, tagi: powiększanie ust, love island
Marietta postanowiła zmienić wielkość swoich ust, jednak nie wszystkim fanom spodobała się ta zmiana. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Marietta Fiedor w trakcie programu cieszyła się dużą sympatią widzów, ale ostatecznie to nie jej i Frankowi przypadła wygrana, tylko Mikołajowi i Sylwii. Jednak po opuszczeniu "Wyspy miłości", uczestnicy nie zniknęli z show biznesu. Coraz śmielej działają w social mediach, a nawet zaczynają pojawiać się na ściankach.

Marietta z "Love Island" powiększyła usta

Mariettę aktualnie obserwuje na Instagramie ponad 145 tys. osób. Nic dziwnego, że i tam chciała pochwalić się swoją najnowszą metamorfozą. Gwiazda show postanowiła... powiększyć usta za pomocą zabiegu z kwasem hialuronowym! Niestety nie wszystkim ta zmiana przypadła do gustu.

"sorry, ale okaleczyłaś się... po co ci te dmuchane wargi? jesteś piękna naturalnie gooood!!!!"
"Tylko nie to Jesteś śliczna masz piękne swoje usta! Proszę tylko nie rób z siebie glonojada..." - czytamy w komentarzach.

Samej zainteresowanej efekty zabiegu bardzo się podobają i uważa, że wszystko jest dla ludzi, tylko do każdej zmiany należy podejść z głową. Marietta zaznacza, że nie podobają jej się przerysowane osoby. 

Moim skromnym zdaniem wszystko jest dla ludzi,ale przede wszystkim do spraw upiększania trzeba podchodzić z umiarem i z głową (...) Kiedy widzę na instagramie dziewczyny,które mają wstrzyknięte 4ml kwasu w jednej wardze,ręce mi opadają - czytamy w opisie jej zdjęcia z efekatami zabiegu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Heeeejka Jak wiecie wykonałam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i wraz z @otcoclinic wykonaliśmy plan działania na najbliższe miesiące. Moim skromnym zdaniem wszystko jest dla ludzi,ale przede wszystkim do spraw upiększania trzeba podchodzić z umiarem i z głową. I w tej kwestii należy udać się do profesjonalistów w tej dziedzinie! Osobiście podjęłam współpracę z @otcoclinic Jestem bardzo zadowolona z efektu. Chce Wam uświadomić jedna bardzo ważna rzecz. Kiedy widzę na instagramie dziewczyny,które mają wstrzyknięte 4ml kwasu w jednej wardze,ręce mi opadają. Profesjonalny lekarz medycyny estetycznej nigdy na to nie pozwoli i odmówi zabiegu ze względu na bezpieczeństwo oraz estetykę zabiegu. Sama dwa lata temu popełniłam błąd. Zrobiłam usta u kosmetolog i skończyło się to dla mnie sporymi komplikacjami. Uprzedzając nie neguje niczyjej pracy,to jest wyrażenie mojej opini na temat medycyny estetycznej. Każdy zabieg to spora ingerencja w ciało i osobiście oddaje się w ręce lekarzy,osób do tego wykwalifikowanych. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie zabiegu ⬇️ piszcie śmiało @otcoclinic

Post udostępniony przez Marietta (@mariettafiedor)

Od razu jednak warto zaznaczyć, że grono fanów Marietty jest podzielone i części osób jej powiększone usta przypadły do gustu.

Przy okazji celebrytka poruszyła ważny temat. Przestrzega przed korzystaniem z usług niewykwalifikowanych specjalistów. 

Sama dwa lata temu popełniłam błąd. Zrobiłam usta u kosmetolog i skończyło się to dla mnie sporymi komplikacjami. Uprzedzając nie neguje niczyjej pracy,to jest wyrażenie mojej opini na temat medycyny estetycznej. Każdy zabieg to spora ingerencja w ciało i osobiście oddaje się w ręce lekarzy,osób do tego wykwalifikowanych - czytamy w dalszej części wpisu na temat powiększania ust.

Co sądzicie o nowym kształcie ust Marietty? 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2019, 07:08

Nasze propozycje