Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu kosmetyków Soraya Body Diet 24! Następny artykuł: Musisz to zobaczyć! Tak widzi cię słońce!

Marsz Różowej Wstążki - nie może Ciebie zabraknąć!

Pielęgnacja, , tagi: Avon, piersi, rak piersi
13 czerwca po raz 18. odbędzie się AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki. Jest to inicjatywa powstała dzięki wspólnemu zaangażowaniu marki AVON oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, które od wielu lat pomaga kobietom w walce z rakiem piersi. Celem działań jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi i uświadomienie, że wcześnie wykryty nowotwór to nie wyrok.
Marsz Różowej Wstążki

Działania w ramach kampanii podejmowane są przez cały rok, a Avon Walk - Marsz Różowej Wstążki jest ich ukoronowaniem. Wydarzenie to jest czymś więcej niż tylko wyrazem solidarności w walce z groźną chorobą, to także realna pomoc. Każde 2 osoby, które zdecydują się wziąć udział w AVON Walk, przyczynią się dofinansowania przez markę Avon 1 badania USG piersi.

13 czerwca przyjdź na Plac Teatralny, o godzinie 12.00 w stronę Pola Mokotowskiego, ruszy AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki. Na Polu Mokotowskim, poza najważniejszym punktem programu, którym są bez wątpienia porady lekarskie specjalistów i badania USG, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, m.in.:

  • Koncert Kayah
  • Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kursy zumby i jogi  
  • Gry i zabawy dla dzieci
  • Strefa dla mężczyzn
  • Strefa piękna, gdzie każda kobieta będzie mogła skorzystać, m.in., z porad profesjonalnych brafitterek

Sprawdź jak badać piersi, 5 sposobów na piękny biust oraz czy możesz zachorować na raka piersi

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 01:01

Zobacz także

Nasze propozycje