Poprzedni artykuł: Wygraj zestaw ziaja med kuracja ultranawilżająca! Następny artykuł: Tego popularnego modelu dżinsów nie powinnaś nosić latem! Zobacz, czym...

Dzięki temu trikowi bardzo łatwo zamaskujesz cienie korektorem. Wystarczy, że wcześniej nałożysz...

Żaden kosmetyk nie może sobie poradzić z zakryciem twoich cieni pod oczami? Wystarczy, że wcześniej zastosujesz maść, która kosztuje 6 złotych!

Maść arnikowa to znany od dawna znany, który zazwyczaj stosuje się na oparzenia czy zmiany skórne, np. trądzik. Działa ona przeciwzapalnie, przeciwzakrzepowo i grzybobójczo. Warto ją mieć na swojej toaletce podczas wieczornego rytuału pielęgnacyjnego. W skład tej maści, jak sama nazwa wskazuje, składa się w głównej mierze z ekstraktu z kwiatów z arniki.

maść arnikowa

Polecamy:  Ten zwykły zmywacz z drogerii doskonale usuwa lakier z brokatem i... hybrydę

Maść z arniki na cienie pod oczami

Z racji tego, że arnika doskonale łagodzi obrzęki, sprawdza się na cienie i worki pod oczami. Jeżeli do tej pory nie mogłyście ich zatuszować żadnym korektorem, to wystarczy, że przed snem nałożycie cienką warstwę maści pod oczy, a rankiem skóra pod oczami będzie nie do poznania. Jeżeli zmiany zupełnie nie znikną, to na pewno staną się mniej widoczne i łatwiej będzie je zatuszować korektorem. Maści lepiej nie stosować bezpośrednio przed wykonaniem makijażu, ponieważ nie wchłania się zbyt dobrze i może powodować rolowanie kosmetyków. 

Nic też dziwnego, że ekstrakt z arniki jest wykorzystywany jako składnik kremów pod oczy, np. Floslek, Żel pod oczy, na sińce, obrzmienia z arniką

Polecamy wam jednak również inne kremy pod oczy, które są skuteczne na sińce pod oczami. 

kremy pod oczy

Jeżeli nadal szukacie korektora, który zatuszuje wasze cienie pod oczami, to również mamy dla was kilka podpowiedzi:) 

korektory pod oczy
zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:57

Zobacz także

Nasze propozycje