Poprzedni artykuł: Zauważyłaś pierwsze zmarszczki? Dzięki tym składnikom przywrócisz cerz... Następny artykuł: Kosmetyki z kokosem to ratunek dla suchej skóry! Wybrałyśmy dla was pr...

Maseczka z Nutelli! Jakub Król już ją przetestował. Efekt?

Kochaaamy Nutellę. Kanapki i desery z nią to nieodłączny element wielu "babskich wieczorów". Ale co powiecie na to, aby tym razem wykorzystać ją jako... maseczkę? Jakub Król już to sprawdził!

Czekoladowy zapach i smak Nutelli wielu z nas kojarzy się z beztroskim czasem dzieciństwa. Zapewne niejedna z Was miała w swoim życiu przez przypadek wysmarowaną tym przysmakiem twarz. Zazwyczaj to wywołuje falę śmiechu i szybko ściera się brązową masę, ale okazuje się, że to ubrudzenie wcale nie jest takie złe ;).

W internecie można znaleźć wiele urodowych trików, o których czasem czytamy z otwartą buzią. Jakub Król nie boi się ich testować. W jednym ze swoich materiałów pokazał, jak m.in. działa maseczka z Nutelli. Najpierw ją rozgrzał, aby łatwiej się ją nakładało. Po aplikacji kremu czekoladowego odczekał 10 minut i zmył go, choć jak przyznaje, wcale nie było to łatwe zadanie. Po tym zabiegu jego cera wydawała się być lepiej nawilżona. 

Aby przekonać się na własne oczy, jak to wygląda, zobaczcie materiał Jakuba Króla. Prezentuje on na nim także 2 inne triki, m.in. jak samemu zrobić samoopalacz oraz jak się pozbyć brzydkiego zapachu z butów. 

Skusicie się na przetestowanie któregoś z przedstawionych trików? 

Zobaczcie także:  Masz problem z cerą? Uważaj na swój... telefon komórkowy!

Foto: Screen z YouTube

Oto maseczki polecane w naszym KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 11:36

Zobacz także

Nasze propozycje