Poprzedni artykuł: W Rossmannie rozpoczęła się kolejna promocja 2+2! Sprawdź zasady Następny artykuł: Kleresca - zapamiętaj tę nazwę. Ta metoda to przełom w leczeniu trądzi...

Hitowe maseczki z Instagrama trafiły do Biedronki! Kosztują mniej niż 5 zł

W Biedronce pojawiły się maseczki w płachcie z zabawnymi pyszczkami zwierząt. Uwaga - w sprzedaży będą dostępne bardzo krótko!

W Biedronce bardzo często pojawiają się maseczki z limitowanej kolekcji. Jakiś czas temu były dostępne brokatowe, a teraz przyszedł czas na kolejne. Tym razem wybór padł na maseczki w płachcie z uroczym nadrukiem. To jeden z ulubionych gadżetów blogerek na Instagramie, a zdjęcia w maseczkach stają się zwykle dość popularne. W Biedronce możecie wybierać spośród czterech rodzajów. Cena? Zaskakująco niska :).

Be Beauty Fantasy Mask w Biedronce

Jedna saszetka z maseczką kosztuje 4,99 zł, czyli bardzo mało. Przeważnie jest to wydatek rzędu kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu złotych. Ale nie ukrywajmy - w dyskoncie nawet kosmetyki znanych drogeryjnych marek można kupić w bardzo okazyjnej cenie

A ponieważ reklamowane maseczki dyskontowej marki Be Bauty to w dużej mierze edycje limitowane, radzimy się pospieszyć z zakupami. Tym bardziej, że w sprzedaży pojawią się lada chwila. 

Zdjęcie: Screen z gazetki Biedronka

Maseczki trafiły do Biedronki już 10 stycznia i będzie można je kupić do 15 stycznia. Jeśli uda wam się je znaleźć na półkach (są dostępne wyłącznie w wybranych sklepach), powinny być w czterech różnych kolorach, odpowiadających różnym zwierzętom i formułom:

  • Detoksykującą Świnkę Balbinkę
  • Regenerującą Sówkę Łamigłówkę
  • Nawilżającą Czarną Owcę
  • Oczyszczającego Liska Chytruska

Mamy zatem pełny asortyment tego, czego nasza skóra potrzebuje, szczególnie zimą. Używałyście kiedyś maseczek Be Beauty?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 15:01

Zobacz także

Nasze propozycje