Poprzedni artykuł: Odkryj naturalnie promienną skórę z EcoBeauty i weź udział w loterii! Następny artykuł: NOWOŚĆ Lakier do paznokci w... pisaku. Nie trzeba czekać aż wyschnie!

Masz z tym problem? To znak, że powinnaś przestać farbować włosy

Farbujesz włosy od lat? Te niepokojące objawy powinny zwrócić Twoją uwagę.

Fryzjerzy witają nas w salonach z otwartymi ramionami. Proponują zakrywanie siwych włosów, pogłębienie naturalnego koloru lub po prostu wykonanie najmodniejszej koloryzacji tego sezonu. A to wszystko wcale nie za małe pieniądze. Większość z nas woli jednak oszczędzać i farbuje włosy samodzielnie w domu, używając do tego drogeryjnego kosmetyku. A przy tym popełniamy czasami kilka błędów...

Przygodę z koloryzacją zaczynamy zwykle w bardzo młodym wieku. Wieloletnie farbowanie może osłabić włosy, podobnie jak długotrwałe stosowanie henny do brwi. Warto zatem wiedzieć, kiedy nadchodzi ten moment, kiedy powinnyśmy wyjść naprzeciw naszym włosom i zastosować odpowiednią kurację regeneracyjną i detoks od farby.

Kiedy nasze życie zaczyna się kręcić wokół zakrywania odrostów, miło jest wrócić do naturalnego koloru i docenić to, czym obdarzyła nas matka natura.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 17:37

Zobacz także

Nasze propozycje