Poprzedni artykuł: Antyperspiranty Rexona Invisible Black & White dla kobiet i mężczyzn Następny artykuł: Fem@le 35+ Bandi dla aktywnych

Maszynka do golenia dla mężczyzn Fusion ProGlide Gillette

Marka Gillette stworzyła maszynkę Fusion ProGlide, która jest nie tylko doskonała technologicznie, ale też zapewnia idealną precyzję golenia.
Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette

W celu zapewnienia mężczyznom idealnej precyzji golenia, skutecznego nawet przy wrażliwej skórze, marka Gillette stworzyła innowacyjną, technologicznie zaawansowaną maszynkę Fusion ProGlide. ProGlide wyposażono w 5 cienkich i trwałych ostrzy z przodu oraz jedno z tyłu. Blisko rozstawione ostrza Power Glide z powłoką Anti-Friction redukują tarcie i minimalizują powstawanie ewentualnych podrażnień. Dodatkowo, maszynka posiada pasek nawilżający Lubrastrip nasączony olejkami mineralnymi oraz polimerami,który dostarcza odpowiednią dawkę nawilżenia i ułatwia golenie, co przyczynia się z kolei do znaczącej redukcji powstawania podrażnień. Maszynka posiada również zmodyfikowany i precyzyjny trymer, który zawiera ulepszone ostrze i specjalne wypustki ułatwiające spłukiwanie. Opływowa rączka o większej, bardziej ergonomicznej powierzchni uchwytu, zapewnia doskonałe prowadzenie maszynki między przednimi a tylnymi powierzchniami golącymi.

Maszynka do golenia Fusion ProGlide Gillette - cena: 51,99zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 19:49

Nasze propozycje