Poprzedni artykuł: Wypróbuj antytrądzikową maseczkę prosto ze starożytnej Azji! Następny artykuł: Kobiety w drastyczny sposób próbują pozbyć się cellulitu i unieść sobi...

Trudno w to uwierzyć! Kobiety decydują się na wampirzy lifting pochwy

Wykonujący wampirzy lifting pochwy specjaliści przekonują, że ostrzyknięcie narządów płciowych osoczem bezpłytkowym gwarantuje kobiecie wiekszą przyjemność podczas współżycia oraz intensywniejsze orgazmy.

To nie jest zabieg dla osób o słabych nerwach! Mało tego – nawet czytanie o jego przebiegu może być dla niektórych źródłem sporego dyskomfortu. Dlatego, jeżeli jesteście bardzo wrażliwi, radzimy zrezygnować z lektury. Bo wampirzy lifting pochwy, który zamierzamy tu opisać, może śnić się wam po nocach. Kontrowersyjny zabieg, który dotąd był wykonywany w celu odmłodzenia twarzy i ewentualnie poprawienia jędrności biustu, jest także przeprowadzany... poniżej pasa. A efektem wstrzyknięcia w okolice przedsionka pochwy i łechtaczki osocza pobranej od pacjentki krwi ma być znaczące poprawienie jakości jej pożycia seksualnego. 

Zobacz także: Znana blogerka zbulwersowała fanki, instruując je jak... rozjaśniać miejsca intymne!

Na czym polega mezoterapia igłowa pochwy?

Tak, jak w przypadku zwykłej mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, przed zabiegiem pobierana jest od pacjentki krew. Następnie, w specjalnej wirówce laboratoryjnej dochodzi do oddzielenia krwi od pozostałych składników oraz zawieszenia i zagęszczenia ich w osoczu krwi. Osocze to woda z rozpuszczonymi w niej białkami, glukozą, minerałami, hormonami oraz tak zwanymi białkowymi czynnikami wzrostu, które przyspieszają gojenie i regenerację tkanek. Taki koncentrat bogatopłytkowy trafia do strzykawki i następnie jest wstrzykiwany w okolice łechtaczki oraz przedsionka pochwy

Zobacz także: Oto najbardziej zaskakujące trendy w chirurgii estetycznej. Nie uwierzysz, co ludzie sobie robią!

W ciągu kilku tygodni osocze bogatopłytkowe powoduje regenerację błony śluzowej pochwy, pobudza w niej krążenie oraz poprawia jej elastyczność. Wykonujący zabieg lekarze przekonują, że zabieg nie tylko uwrażliwia pochwę, zapewniając kobiecie znacznie silniejsze doznania w trakcie współżycia, ale też likwiduje problem suchości pochwy oraz wysiłkowego nietrzymania moczu. 

Cena zabiegu to od 1200 do 3500 zł.

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:10

Zobacz także

Nasze propozycje