Poprzedni artykuł: Żadowe wałeczki to hit internetu! Co to takiego? Następny artykuł: Nawet uporczywe przebarwienia na twarzy zmaleją, jeśli użyjesz... popu...

Błyskawiczna opalenizna bez oparzeń i solarium? Znamy na nią sposób!

Marzycie o opaleniznie bez smug, brudzenia ubrań i w niedługim czasie? Sprawdźcie nasz przegląd samoopalających mgiełek do ciała.

Jak szybko się opalić? Pierwsze co przychodzi do głowy, to naturalne opalanie. Wiele kobiet organizuje sobie wolny weekend, wyjeżdza za miasto, albo chociażby wychodzi do parku, rozkłada koc i pozwala działać promieniom słonecznym. Mamy przy tym nadzieję, że nie zapominacie o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej, która jest niezbędna. Zobaczcie: Bezpieczna w pełnym słońcu - kremy do opalania, które uchronią cię przed oparzeniami!

Jednak co zrobić, kiedy pogoda za oknem nie pozwala na naturalne opalanie, albo jesteście posiadaczkami bardzo jasnej karnacji i nie możecie pojawić się na słońcu bez filtra 30-50, w którym ciężko o opaleniznę? Też miałam ten problem. Z pomocą przyszła... samoopalająca mgiełka do ciała! 

Najlepsze samoopalające mgiełki do ciała

Przyznam szczerze, że zawsze bałam się kosmetyków samoopalających w obawie przed smugami, zaciekami. Mgiełki jednak dają delikatny efekt, doskonale się rozprowadzają, szybko wchłaniają, nie brudzą ubrań. Do tej pory nie zdarzyło mi się rozczarować. W moim przypadku najlepsze rezultaty widzę po ok. 2 użyciach, a mam bardzo jasną karnację. W celu utrzymania opalenizny, mgiełki stosuję 2-3 w tygodniu. 

W galerii znajdziecie mgiełki, które są dostępne, a ich działanie przetestowałyśmy na własnej skórze. 

Polecamy:  Huda Beauty wreszcie będzie dostępna w Polsce! Gdzie kupimy te kultowe kosmetyki?

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe/ Pinterest

Oto najlepsze przyspieszacze opalania:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 02:42

Zobacz także

Nasze propozycje