Poprzedni artykuł: Bubble mask - przepis na piękną cerę i idealne zdjęcie na Instagrama Następny artykuł: Celebrytki pokochały ledowe maski do twarzy. Jak działają?

Najlepiej sprzedające się zapachy

Przy kolejnej premierze perfum spodziewamy się pozycji, która wreszcie podbije nasze serce. Często i tak wracamy do starego, sprawdzonego zapachu, który swój debiut już dawno ma za sobą. Niektóre perfumy bowiem nigdy nie wychodzą z mody.

Część wykreowano jeszcze przed drugą wojną światową, inne kilka lat po jej zakończeniu. Perfumy, które stworzono w ubiegłym wieku, bardzo często były jak na swoje czasy na tyle innowacyjne, że uznanie zaskarbiły sobie na długie lata. Chociaż co sezon wydawane są nowatorskie kompozycje zapachowe, bestsellerowe perfumy znane jeszcze przez nasze rodzicielki i babcie nie oddają palmy pierwszeństwa.

Czytaj też:  Nowości zapachowe na wiosnę i lato dla niej i dla niego

Szacuje się, że do 2018 roku globalny rynek perfum będzie wart 45,6 mld dolarów. Jesteśmy przekonane, że swoją osobowość bardzo często będziemy podkreślać zapachami, które mają bogatą historię. Choć ich skład się zmienia, nadal zajmują wysokie miejsca w rankingach najlepiej sprzedających się zapachów. Poznajcie osiem propozycji, które śmiało można uznać za perfumy wszech czasów.

Czytaj też:  Nowy trend w perfumeriach? Babcine zapachy wracają do łask

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:38

Zobacz także

Nasze propozycje